Grip Doğal Bitkisel Yöntemlerle Nasıl Geçer ?

Grip Doğal Bitkisel Yöntemlerle Nasıl Geçer ?Grip Doğal Bitkisel Yöntemlerle Nasıl Geçer ?
Grip Nasıl Hızlı Geçer

Önümüz kış ve grip olanların sayısı gittikçe artıyor. Grip salgınlığına yakalandıysanız ve ilaç kullanmak istemiyorsanız sizlere süper tavsiyeler verebilirim. Her hasta olduğunuzda ilaç kullanmak yerine doğal antibiyotik ve doğal meyveler ile vitamin desteğinizi karşılayabilirsiniz. Özel karışımları okuyarak gribi doğal bitkisel yöntemler ile geçirebilirsiniz.

Zencefilli Özel Karışım

Zencefilin kullanıldığı grip olduğum zamanlar kullandığım sizlere de tavsiye edebileceğim çok güzel bir karışımım var.  Zencefil, limon, bal, karabiber malzemeleri karıştırıp özel zencefilli baharatlı gribe iyi gelen doğal karışımı hazırlamış oluyoruz. Bunu sabah akşam yapabilirsiniz. Zencefil antibiyotik, limon ise vitamin ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olacaktır.

Grip Doğal Bitkisel Yöntemlerle Nasıl Geçer ?Grip Doğal Bitkisel Yöntemlerle Nasıl Geçer ?

Grip Nasıl Çabuk Geçer

Ihlamur Bal Karışımı

Ihlamurun hâlihazırda soğuk günlerin vazgeçilmezi olduğunu biliyorsunuz. Sıcak ıhlamurun içerisine bir de şeker niyetine bal eklerseniz boğazlarınız için çok faydalı bir karışım hazırlamış olursunuz. Bunu da sabah akşam içebilirsiniz. Bu aralar ıhlamurun fiyatı altın ile yarışıyor o yüzden bu karışımı ikinci plana da atabilirsiniz. lakin sıcak birşeyler içmek şart sağlığınız için mutlaka sıcak içeçekleri ihmal etmeyin..

Arı Poleni Yiyebilirsiniz

Arı ürünlerine karşı alerjiniz yoksa bağışıklılık sisteminizi güçlendirmek ve hastalığın vermiş olduğu halsizliğinizi azaltmak istiyorsanız arı poleninden yiyebilirsiniz.

Sizinde gribe iyi ati özel karışımlarınız varsa tefsir yazarak belirtin yazıyı güncelleyelim. Bende daha iyi karışımlar buldukça güzel listeyi daha da genişlete bilirim.

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın