Google Sıra Sorgulama Nasıl Yapılır

Google Sıra Sorgulama Nasıl YapılırGoogle Sıra Sorgulama Nasıl Yapılır
Google sıra bulucu program nasıl bulunur

Google sıra sorgulama nasıl yapılır ? Bugün bu soruya güzel bir program ile yanıt vereceğim. Google sıra bulucu program kullanmak oldukça basit bir google sıra sorgulama aracı olabiliyor. Google’da teker teker sıra sorgulamak oldukça zahmetli olabilir. Yazdığımız makalelerin kaçıncı sırada olduğunu site sıralamasını merak ederiz. Bugün benim de kullandığım çok başarılı bulduğum “Free Monitor for Google” adlı programı tanıtmak istiyorum.

Google Sıra Sorgulama Nasıl YapılırGoogle Sıra Sorgulama Nasıl Yapılır

Google sıra bulucu program

Google sıra bulma programını kullanırken ilk yapmanız gereken nokta site adresinizi ve ülkenizi doğru bir şekilde girmenizdir. Ardından siteniz için hangi keywodler ile arama yapacaksınız bunları belirlemelisiniz. Siteniz için google da aramak istediğiniz keywordleri de girdikten sonra yapmanız gereken şey depth ayarlamaktır. Depth diyorum başka bir deyişle derinlik. Google da bir sayfada kaç arama sonuçu çıkmasını istiyorsanız bu depth ona eşittir. Önerim bu ayarı 10 – 20 arası yapmanız olacaktır. Eğer bu ayarı fazla kaçırıp sürekli arama yaparsanız ip adresiniz google için banlanır. Bu durumların yaşanmaması için bu ayarı 10 yahut 20 yapabilirsiniz.

Sorgulama yapabilmek için büyüteç şeklinde olan simgeye tıklayarak siteniz için belirlediğiniz keywordler ile google sıralamasını öğrenebilirsiniz.

Google Sıra Bulucu Program İndir

Not: Google aramasının derinliğini 20 den fazla yapmanızı önermem, ip banlanabilir.

loading...

Yorumunuzu Bırakın