GNC TÜRKİYE SATILDI

Vitamin, mineral, bitkisel ürünler, sporcu beslenme ürünleri  satan mağazalarıyla dikkat çeken GNC  Türkiye satıldı. Infinity Invest Holding A.Ş., GNC (General Nutrition Center) Türkiye’nin tüm haklarını mağazaları ile beraber Bakara İlaç’tan satın alıyor.

GNC Türkiye, 18 ilde 64 mağaza, 250’den fazla eczane satış noktası ve online satış mağazası ile müşterilerine dünyanın en çok yeğleme ettiği ürünlerini sunuyor.

Infinity Invest Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aşur, “Bu satın alma ile sektöründe öncü bir markayı daha İnfinity Invest Holding bünyesine katıyoruz. Türkiye doğal vitamin, mineral ve bitkisel ürünler pazarında büyüme potansiyeli yüksek bir ülke ve GNC de geniş ürün portföyü ile hakkında dünya lideri bir marka ve Türkiye’de de büyüme potansiyeli çok yüksek. hedefimiz hem kendi açacağımız 300 mağaza ile yaratacağımız istihdam ile ülke ekonmimize katmadeğer sağlamak hem de 20.000 e yakın eczanenin en büyüklerinin portföylerine girerek, GNC ürünlerinin herkes tarafından rahatlıkla temin edilmesini sağlıyor olmaktır.” diye konuştu

GNC TÜRKİYE SATILDI GNC TÜRKİYE SATILDI

 

GNC Türkiye Infinity Invest Mustafa Aşur vitamin 2016-06-16
loading...

Yorumunuzu Bırakın