Garanti Bonus Card Nedir?

Garanti Bonus Card Nedir?Garanti Bonus Card Nedir?
Garanti Bankası Bonus Card.

Garanti’nin gençlere sunduğu bir diğer bankacılık hizmeti ise; ”Garanti Bonus Card”. Peki bu Bonus Card nedir? Ne işe yarar? Kimlere veriliyor? Sizlere bu başlıklar altında bir kaç balaka paylaşacağız ve Bonus Card’ınızı nereden ve nasıl alacağınızın balakasini paylaşacağız!

Garanti Bonus Card Nedir?

Garanti bankacılık anlamında ön sıralarda yer meydan bir banka diyebiliriz çünkü verdiği hizmetler olsun, gösterdiği alaka ve diğer konular olsun süreki olarak müşterisine değer veren ve alaka gösteren bir banka oldu, olmaya da devam ediyor.

Garanti’nin tüm müşterilerine yeni bir bankacılık hizmeti yer alıyor Bu bankacılık hizmetinin adı; Garanti Bonus Card. Bonus Card bir kredi ihtiyarı ve bu kredi ihtiyarıyla içerisine tanımlanmış olan bakiyenizi kullanarak istediğiniz yerde limitiniz kadar alışveriş yapabilir yahut paranızı çekebilirsiniz. Aynı vakitte web bankacılığı işlemlerinizi açarsanız daha bir çok hizmetten de ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Garanti Bonus Card Nasıl Alınır?

Garanti Bonus Card’ınızı almak için ilk önce garanti.com.tr adresine girdikten sonra menülerin yardımıyla Bonus Card menüsünü buluyorsunuz ve daha sonra bu menüden sizden istenilen balakaleri girerek derhal Garanti Bonus Card için başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir: Bonus Kredi Kartı Başvurusu için 10 Banka Tavsiyesi

Yaptığınız başvurudan sonra sizi Garanti’nin müşteri hizmetleri arıyor ve bir kaç balaka sunarak ihtiyar işlemlerinizi tamamlamış oluyorsunuz. Kartınızın sizin tarafınıza ulaşması için ve kullanabilmeniz için vasati olarak 1 hafta yahut 15 gün boyunca beklemeniz gerekiyor.


loading...

Yorumunuzu Bırakın