Garanti Bankası, dijital kanallarından “iTunes Kodu” satışlarına başladı

App Store ve iTunes Store üzerinden aplikasyon oyun, film ve müzik satın almanızı sağlayan iTunes Kodu Garanti Bankası'nın web ve cep şubesinde satışa çıktı.

Garanti Bankası, dijital kanallarından “iTunes Kodu” satışlarına başladıGaranti Bankası, dijital kanallarından “iTunes Kodu” satışlarına başladı
Garanti Bankası'ndan iTunes kodu nasıl alınır? - Görsel: Apple.com

iTunes kodu; App Store, iTunes Store ya da Mac App Store’dan aplikasyon film ve diğer öğeleri satın almak için kullanılan bir kod. Bu kod “iTunes armağan Kartı” satın alarak, edinilebileceği gibi aynı vakitte alışveriş siteleri ve marketlerden de satın alınabiliyor.

Türkiye’de ilk kez Garanti Bankası, dijital kanalları üzerinden iTunes kod satışı yapmaya başladı. Garanti Bankası’nın web şubesi ya da cep şubesi üzerinden “iTunes kodu” artık satın alınabiliyor.

Nasıl Alınır?

Garanti Bankası’ndan iTunes kodu satın almak için web ya da cep şubesi’ne giriş yapın, ardından “ödemeler” menüsünden iTunes kod satın alma sekmesine giriş yaparak istediğiniz tutardaki kodu seçin ve ödeme işleminizi tamamlayın.

Garanti’den en az 25 lira olmak üzere 300 liraya kadar tutar tercihleriyle iTunes kodu alabilmeniz mümkün. Aldığınız iTunes koduyla tıpkı, armağan kartlarda olduğu gibi iTunes, App Store ya da Mac App Store üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Satın aldığınız kodu kendiniz kullanabileceğiniz gibi istediğiniz kişilere, sevdiklerinize de armağan edebiliyorsunuz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın