Garanti Bankası: Borsa Yatırım Fonu

Garanti Bankası: Borsa Yatırım FonuGaranti Bankası: Borsa Yatırım Fonu
Garanti Bankası: Borsa Yatırım Fonu

Borsa Yatırım Fonları‘nı kısaca açıklayacak olursak, belirli bir endeksi baz alarak, bu endeksin içinde bulunan yatırım hizmetlerinin performanslarını size aktaran ve borsada alım ve satıma açık olan tüm fonlardır. Örnek verecek olursak bunlar, kıymetli madenler, emtia, pay senedi, tahvil bono şeklindedir.

Riskleri paylaştırma seçeneği vermeleri, alım-satım basitliğine bağlı likidite ve düşük yönetim ücreti ayrıcalıklarıyla Borsa Yatırım Fonları, düntarafın birçok bölgesinde de, bireysel ve müessesesel müşteriler tarafından fazlaca alaka görmektedir.

Fon ve paylerin ayrıcalıklarını sunarlar ve diğer pay senetleri gibi borsada alınıp satılabilirler. Endeksin gelişimi endekste yer meydan yatırım hizmetlerinin performansları ile doğru orantılı olarak ilerler.

T. Garanti Bankası A.Ş. MSCI Türkiye Endeksi Borsa Yatırım Fonu Hakkında:
Düntarafın en prestijli endeks yapıcılarından birisi olan MSCI Barra, Türkiye’nin ilk portföy yönetim şirketi Garanti Portföy ve Garanti Bankası uzmanlıklarını sizin için taraf tarafa getiriyor.

GAREN, Garanti Bankası A.Ş. kuruculuğunda oluşturulan T. Garanti Bankası A.Ş. MSCI Türkiye Endeksi Borsa Yatırım Fonu’nun İMKB prosedür kodudur. Fon Garanti Portföy Yönetimi A.Ş uzmanlığında yönetilmektedir. GAREN baz aldığı MSCI Türkiye Endeksi’nin kompozisyonunu fonun portföyüne yüzde 100’e yakın değişkenler ile tarafsıtmayı amaçlar

T. Garanti Bankası A.Ş. EKO10 Endeksi A Tipi Borsa Yatırım Fonu Nedir?
Garanti Bankası A.Ş. kuruculuğunda oluşturulan T. Garanti Bankası A.Ş. EKO10 Endeksisi A Tipi Borsa Yatırım Fonu’nun İMKB prosedür kodu olup, fon yönetimi Garanti Portföy Yönetimi A.Ş uzmanlığında sürdürülmektedir. GARON baz aldığı iktisatçı 10 Endeksi’nin gelişimi fonun portföyüne yüzde 100’e yakın değişkenlerle iletmeyi amaçlar


loading...

Yorumunuzu Bırakın