Garanti Bankası’nın iGaranti uygulaması paranızı akıllıca yönetmenizi sağlıyor

iGaranti, bankacılık işlemleri, birikim planları ve alışveriş fırsatlarını yegâne bir aplikasyonda topluyor.

Garanti Bankası’nın iGaranti uygulaması paranızı akıllıca yönetmenizi sağlıyorGaranti Bankası’nın iGaranti uygulaması paranızı akıllıca yönetmenizi sağlıyor
iGaranti mobil aplikasyonsı nedir?

iGaranti, Garanti Bankası’nın bankacılık işlemlerini basitleştirdiği ve finansal avantajlar sağlayan bir mobil aplikasyondır.

iGaranti‘yi iPhone ya da Android işletim sistemli telefonlara indirilerek kullanmaya başlayabilirsiniz. iGaranti aplikasyonsı ile; havale/EFT, fatura ödemeleri gibi pek çok günlük bankacılık işlemleri yapabilmeniz mümkün.

Günlük bankacılık işlemlerinin yanı sıra aplikasyonyı özel kılan farklı avantajları da var. Örneğin sürekli yaptığınız ödemeleriniz aplikasyon yoluyla takip ediliyor ve ödemelerinizin vakti geldiğinde önceden bilgilendiriliyorsunuz. Bunun dışında nakit biriktirme gibi isyegânelerinize özel yegâneliflerde alabilmeniz aplikasyonyla mümkün olabiliyor. iGaranti ile en sık alışveriş yaptığınız yerlerde de özel alışveriş fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.

iGaranti’yi basitçe bankacılık işlemlerinin, alışveriş fırsatlarının ve birikim planlarınızın tümünü cep telefonunuza sığdıran bir cüzdan olarak düşünebilirsiniz.

iGaranti mobil aplikasyonsını telefonunuzun işletim sistemine göre App Store ve Google Play mağazalarından indirebilirsiniz.

Garanti Bankası müşterileri var cep ya da internet şubesi giriş bilgileriyle iGaranti aplikasyonsına giriş yanakit k, aplikasyonyı derhal kullanmaya başlayabiliyor.

Garanti Bankası müşterisi olmayanlar da aplikasyon üzerinden üyelik bilgilerini doldurarak, iGaranti’ye üye olabiliyorlar. Yeni üyeliklerde imzalanması gereken sözleşmeler adresinize bir kuryeyle ücretsiz olarak getiriliyor ve üyeliğiniz tamamlanıyor. Bu seçenek dışında Garanti Bankası şubelerine zamanla de üyeliğinizi tamamlamanız ve sözleşmeleri imzalamanız da mümkün.


loading...

Yorumunuzu Bırakın