Garanti Bankası’nın Cep Şubesi

Garanti Bankası’nın Cep ŞubesiGaranti Bankası’nın Cep Şubesi
Garanti Bankası, Cep Şube ve Mobil Bankacılık Uygulaması.

Hayatımıza telefonların girmesiyle kuvvetlenen iletişimimiz günden güne hızlanarak devam ediyor. Bunun yanında telefonlar artık yalnızca iletişim aracı olmaktan çıkıp bizlere sunduğu kolaylıklarla kullanıcıları memnun ediyor. Bu kolaylıkların beklide en mühim olanlarından biri de mobil bankacılıktır. ATM kuyruklarında, bankada sıra numarası bekleyerek boşa giden vakit ı artık kısa sürede, yorulmadan halledebileceğimiz bir cep şubesi mevcut

KOBİ’ler, şahıslar, şirketler olarak bankacılık sistemlerini kullanmak durumunda kalıyoruz. Bu sistemleri kullanırken vakit tasarrufu, hesap devinimlerinin takibi, çek hesaplarının kontrolü, EFT, havale, harcama detayları, kredi borcu ödeme, otomatik yönerge işlemlerini vakit kaybetmeden, sıra beklemeden hızlı bir şekilde yapmak müşteriler açısından önemli ve bu kolaylık memnuniyetini sağlamak da banka açısından önemlidir. Mobil bankacılık ile bankacılık işlemleri daha hızlı ve bu hizmet yüzünden akça çekme butonu olmayan bir ATM ile dolaşmış oluyoruz. Daha açık bir şekilde Garanti Cep Şubesi ile neler yapabileceğimizi bir görelim.

GARANTİ CEP ŞUBESİ İLE;

  • Varlık ve borçlarınızı sorgulayabilir,
  • Geçmişten bugüne hesap ayrıntılarınız ve gelişiminizi görebilirsiniz,
  • Gelir ve giderlerinizi takip edebilir,
  • Takvim üzerinden istikbal dönem harcamalarınızı görüntüleyebilir,
  • akça akışınızda, geçmiş ve istikbalteki finansal devinimleri izleyebilir,
  • Hesap ve kartlarınızın devinim ve detaylarını görüntüleyebilir,
  • akça transferi, fatura, şans oyunları ve kredi kartı borç ödemesi,
  • GSM YTL yüklemesi, altın ve döviz alış/satış ve Çek senet işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil bankacılık ile bankacılık sektöründe yeni bir dönem başlamış ve hesaplarınızı yönetebileceğini yeni bir oluşum meydana gelmiştir. Artık “Ne kadar akçam mevcut ? Çek ne vakit ödenecek?, Hesabımda bunun için yeteri akçam mevcut mı?, GSM YTL’m tükendi nereden yükleyeceğim?” sorularının cevabı Garanti Cep’te. Siz de mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanın pişman olmazsınız.

iPhone (iOS) için Garanti Bankası Uygulamasını İndirin.
Android için Garanti Bankası Uygulamasını İndirin.


loading...

Yorumunuzu Bırakın