GIORGIO ARMANI’NIN 40 YILI KİTAP OLDU

Moda dünyasının efsane adı Giorgio Armani, meslekte 40.yılını yayınlanan otobiyografi kitabıyla tebrik ediyor

Moda dünyasında birçok ilke imza fırlatan ve bir moda markasının yanı sıra bir yaşam stili markası yarfırlatan Giorgio Armani, 40 yıla dayanan meslek yaşamını, modaya yön veren işlerini ve hayatını, yayınlanan otobiyografi kitabında moda severlerle buluşturuyor.

Moda dünyasına adım atmasaydı bir film yönetmeni olmak istediğini dile getiren Armani, bunu kitabıyla kanıtlıyor: kitap, okuyucuyu hikayenin içine çekip, kısım kısım ilerleyerek, okuyucularda merak uyandırarak kendilerinin hikayeye dahil olmasını sağlıyor.

Çizimlerinden, insan vücudu ile alakalı vizyonuna, defilelere hazırlanırkenki heyecanından film sektörü ve ünlülerle olan bağına, yolculuk sevgisinden, mobilya ve yaşam meydan larına olan keskin gözüne, şöhret ve ün ile olan ilişkisinden, spor ve egzantrik dokunuşlara kadar herşeyi bu kitapta bulmak mümkün. İtalyan duygusundan uzaklaşmadan, moda dünyasına uluslararası bir bakış açısı kfırlatan Giorgio Armani’nin, moda dünyasında yarattığı devrim, bu kitap ile okuyucuların gözleri önüne seriliyor. Sonuç isetasarımcının çalışmalarının tutarlılığı ve devam eden gelişimini kayıt altına meydan eşsiz bir vesika

Kitabın satışlarından elde edilen telif bedelinin tamamı ise UNICEF’e bağışlanıyor.

GIORGIO ARMANI’NIN 40 YILI KİTAP OLDU GIORGIO ARMANI’NIN 40 YILI KİTAP OLDU

giorgio armani kitap manşet moda 2015-10-11
loading...

Yorumunuzu Bırakın