Findeks.com’da Kredi Notu Sorgulama %50 İndirimli

Findeks.com’da Kredi Notu Sorgulama %50 İndirimliFindeks.com’da Kredi Notu Sorgulama %50 İndirimli
Findeks ve BKM Express Kredi Notu Sorgulama Kampanyası.

Önce işlevsel internet sitesi ve sonrasında iOS ve Android aplikasyonlarıyla etkileyici kolaylıklar sağlayan BKM Express, Findeks.com‘dan kredi notunu sorgulayanlara %50 indirim sağlıyor.

Daha öncesinde sizlere kredi notunun günümüzde ne kadar büyük ve önemli bir yer tuttuğunu anlatmıştık ve son paylaştığımız haberde kredi notu sorgulama sayısında büyük artış yaşandığını yazmıştık. Tüketicilerin finansal manada bilinçlenmesi açısından kredibilitelerini öğrenmeleri şart. Kredi puanı denilen şey, bir çeşit bankaların sizi finansal açıdan nasıl gördüğünü ortaya koymaktadır. Borç ödemelerini düzenli ve zamanında yapan tüketicilerin kredi puanları genelde yüksekken aksi durumlarda ise düşük oluyor. ama bazı taktiklerle kredi notu yükseltmekte mümkün.

İlgili: Findeks Kredi Notu’nuzu ve Fazlası Ücretsiz Öğrenin!

Findeks.com ve BKM Express İşbirliği

Finansal durumunuzu öğrenebilmeniz açısından büyük bir fırsat. BKM Express ve Findeks işbirliği yüzünden kredi notunuzu sorgulama işleminizi %50 indirimli gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kampanya 30 Nisan 2015 tarihinde sona eriyor. Kampanya kapsamında BKM Express ile yapılan ilk Findeks Kredi Notu, Risk Raporu, Çek Endeksi ve Çek Raporu alım işlemleriniz indirimli gerçekleşiyor.

Kredi notunuzu sorgulama işleminizi Findeks.com üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. Henüz üye olmadıysanız üyelik adımlarınızı tamamlayın ve ardından alacağınız rapora ilişkin ödeme işlemlerinizi BKM Express aracılığıyla gerçekleştirin.

BKM Express, tüm kredi kartlarınızı yegâne bir alanda toplayabildiğiniz, hem internet tabanlı hemde mobil aplikasyonlar aracılığıyla ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir servistir. Bankalararası kart Merkezi tarafından oluşturulan sistem tamamen güvenli. Ayrıca, BKM Express’in internet sayfasını inceleyerek diğer avantajlı kampanyalar hakkında da bilgi alabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın