Finansbank: Fix Card Kredi Kartı [İnceleme]

Finansbank: Fix Card Kredi Kartı [İnceleme]Finansbank: Fix Card Kredi Kartı [İnceleme]
Finansbank: Fix Card Kredi Kartı İncelemesi ve Yorumlar

Bugün kredi ihtiyarı incelememizde Finansbank‘ın Fix Card‘ını detaylarıyla anlatmaya çalışacağız.

Fix Card’ın en büyük avantajlarından birisi kredi ihtiyarı ve banka ihtiyarını birleştirmiş olmasıyla karşımıza çıkıyor. Fix Card’ın ön yüzü kredi ihtiyarıyken, geri yüzü banka ihtiyarı olarak kullanılıyor. Aynı şekilde ihtiyarın ön yüzünde kredi ihtiyarı numaralarınız yazarken, geri yüzünde mevduat hesabınızın numarası yer alıyor Alışverişleriniz esnasında kredi ihtiyarı ya da banka ihtiyarı tercihinize göre işlem yapabiliyorsunuz.

Finansbank Fix Card Özellikleri

Temassız özelliği ile 50TL tutarı ve altındaki harcamaları saniyeler içersinde yapabilirsiniz. Fix Card sizelere ParaPuan özelliği ile avantaj sağlamaktadır. Daha öncesinde Finansbank’ın CardFinans kredi ihtiyarını da incelediğimizi ve dilerseniz o incelemeyide okuyabileceğinizi hatırlatırız.

Fix Card, ihtiyar basım ve gönderim ücreti olarak 15TL alıyor. Kredi ihtiyarınızda bulunan borç üremlerinize ürem uygulanmıyor. Yalnızca anne borcunuzun üzerine bir ürem uygulaması yapılıyor. Fix Card, kendisine özgü kampanyalar düzenlediği gibi aynı vakitte CardFinans özelliğine sahip olduğundan dolayı bu CardFinans için yapılan kampanyalarda bu ihtiyar için geçerli olmaktadır.

Finansbank Fix Card Başvurusu

Fix Card‘a, aşağıda vereceğimiz bağlantı formu üzerinden ya da Finansbank şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi Finansbank web şubesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Formu doldurduğunuz anda kimlik bilgileriniz sizden isteneceğinden dolayı yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Finansbank Fix Card Başvuru Formu


loading...

Yorumunuzu Bırakın