Finansbank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Finansbank Bireysel İhtiyaç KredisiFinansbank Bireysel İhtiyaç Kredisi
Finansbank Bireysel İhtiyaç Kredisi ve Başvurusu hakkında yazmış olduğumuz bilgiler.

Gelişen bankacılık hizmeTLeri ayrımlı ihtiyaçlara özel hazırlanmış ayrımlı kredi seçenekleri sunmakta özellikle de prosedür olarak bir işlem geride kaldığı için artık başvuru yapıldığında anında kredi çekilebilmektedir. Finansbank ihtiyaç kredisi olarak seçim yaptığınızda her statüde fert için hazırlanmış seçenekler bulabileceksiniz. Bütçenize göre seçeceğiniz ihtiyaç kredisi çeşidi ile nakde sıkıştığınız anda paranız cebinizde olacaktır.

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde finans bank yeni yıl kampanyası olarak özel bir seçenek oluşturmakta, kredi ödemelerinizi üç ay ertelemeli başlatabilmektedir. Kampanyanın ürem oranı ise 0,99 olmakta 3000 TL gibi bir rakam kredi talebinde bulunduğunuzda 276 TL aylık ödeme olarak karşınıza çıkmaktadır. Bedelli askerlik fırsatından yararlanmak isteyenler içinde özel bir kampanya oluşturan banka başvuru yapacak kullanıcılara 1,09 ürem oranı ile 36 aya kadar vade yapabilmektedir. Farklı bankalara ayrı ayrı borçlarınız bulunuyorsa Finansbank çatısı altında toplayabilir, 1,18-9 şafak başlayan ürem oranları ile 36 aya kadar vadelendirip ödeyebilirsiniz. Kamuda çalışanlara da özen avantajlar sunan banka 1,45 ürem oranı uygulamaktadır.

Turkcell ile ortak yaptıkları bir Finansbank ihtiyaç kredisi çeşidi de konuşturan kredi olmakta ve Turkcell bayilerinde seçtiğiniz herhangi bir telefonu alabilmek için masrafsız ve komisyonsuz kredi kullanabilme imkânı vermektedir. Başvuru sürecinde aldığınız tasdik beraber istediğiniz cep telefonunu satın alabilirsiniz. Taksit tutarları ise cep faturanıza yansıtılacaktır. Mağaza içi kredi çeşidi de çok işinize yarayacaktır. Masrafsız bir seçenek olarak karşımıza çıkan bu kredi de Turkcell, Demirdöküm, Vestel, Vaillant gibi markalarla alışveriş esnasında kredi kartı kullanmak yerine kredi kullanarak borcunuzu eşit taksiTLer halinde ödeyebilirsiniz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Şimdi sizlere Finansbank‘şafak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz birkaç yol söyleyeceğiz. Bunlardan ilki şubeler aracılığıyla başvuru yapmanız. Diğeriyse cepten kredi seçeneğini kullanmanız. Cep telefonunuzdan kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki yöntemi uygulayın.

T.C. kimlik numaranızı yazın ve 5030‘a kısa ileti gönderin. Bu kolay başvuru yoluyla beraber Finansbank başvuru sonucunuz cep telefonunuza bildirilecektir.

İhtiyacınızın türü ayrım etmiyorsa kendi bütçenizi kendiniz hesaplamak istiyorsanız finansbank ihtiyaç kredisi kullanabilir, 1,19 dan başlayan ürem oranları ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Teminatsız kredi kullanmak istediğinizde ürem oranı 1,64 çıkmakta ve tahsis ücreti yüzde beş oranında alınmaktadır. Vergi ve fon ücreTLeri de masraflara eklenmekte 5000 TL gibi bir rakam da kredi kullanmak istiyorsanız 12 ay vadeli seçenekler de aylık ödemeniz 456 TL olacaktır.

Farklı ihtiyaçlara özel seçenekler sunan bankaya başvuru için gelir belgesi ve nüfus cüdanı örneğinizle gitmeniz ehliyetli meydana gelebilecek bazı durumlarda online başvurunuz neticesinde cep telefonunuza gelen ileti ile işlem yapabileceksiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın