Finansbank’tan Şubesiz Online Kredi Hizmeti

Finansbank’tan Şubesiz Online Kredi HizmetiFinansbank’tan Şubesiz Online Kredi Hizmeti
Finanbank'ın Şubesiz Online Kredi Hizmeti

Finansbank müşterilerinin şubesiz olarak yalnızca web şubesi üzerinden online kredi işlemlerini yapabileceğini duyurdu.

hâlihazırda birçok banka web üzerinden online kredi başvurusu alabiliyordu. ama online yapılan kredi başvurularının tamamlanma noktası bankaların fiziki şubeleri aracılığıyla gerçekleştiriliyordu. Finansbank yeni aplikasyonsıyla artık müşterilerinin ihtiyaç kredisi başvurularını ve tüm işlemlerini 7 gün 24 saat online olarak gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

Eğer Finansbank müşterisi iseniz, web şubesi aracılığıyla hiçbir şekilde şubeye gitmeniz gerekmeden kredi başvurunuzu yapabilir, başvurunuzu tamamlayabilir ve kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Online kredi hizmetinden yararlanmak için herhangi bir evrak ve kefil gerek kalmiyor İhtiyacınız olan kredi tutarını, ödemek istediğiniz dönemlere göre hesaplayabiliyor ve başvuru yaparak anında kullanmaya başlıyorsunuz.

Öneri: Online Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz 10 Banka

7/24 yapabildiğiniz online kredi başvuruları önemli bir avantajı daha beraberinde getiriyor. mesela normalde kredi başvurularının hafta içi tamamlanması gerekirken, bu hizmet yüzünden hafta sonları da kolaylıkla kredi çekebilmek mümkün oluyor.

Online kredi hizmetinden yararlanabilmeniz için Finansbank müşterisi olmanız ve web şubesine erişebilmeniz kâfi Kredi başvurunuzu mobil aplikasyon aracılığıyla Finansbank Cep Şubesi yahut web şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın