Finansbank’ın Mobil Cep Şubesi

Finansbank’ın Mobil Cep ŞubesiFinansbank’ın Mobil Cep Şubesi
Finansbank, Cep Şube ve Mobil Bankacılık aplikasyonsı.

Finansbank web şubesi nerede olursanız olun dilediğiniz saatte işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Sitenin anasayfasında bankanın sağladığı basitlıklar ve kampanyalar göze çarpıyor. Bireysel Bankacılık, KOBİ Bankacılığı, Tarım Bankacılığı vs. gibi çeşitli alanlardaki işlemlerinizi kendi bölümlerinde basitlıkla halledebilir; nerden nasıl yapacağım diye düşünmezsiniz.

 Sitede her sorun ayrı başlıklar altında incelenmiş; Finansbank’ı Tanıyın başlığı altında banka geçmişten günümüze nasıl ilerlediğini ve başarılarını rakamsal değerlerle anlatım ediyor. Bu başlıklarda Yatırımcı İlişkileri, İnsan Kaynakları da göze çarpıyor. Müşteri memnuniyetinin temel alındığı Finansçı Sizi Dinliyor bölümüne de yer verilmesinden anlaşılıyor. Sitede sağlanan diğer basitlıklardan birisi de dışarıda ATM ve şube aramak yerine web üzerinden bütün ATM ve şubelerin en yakınlarını size sunmasıdır. Böylece web şubesi yüzünden zamandan da kazanılmış oluyor.

Finansbank’ın Android sisteme getirilen Finansbank Cep Şubesi, bütün bankacılık işlemlerini cepten basit halletme işlevini gerçekleştiriyor. İster gündüz ister gece her anınızda bankacılık işlemlerinizi basitlıkla gerçekleştirebilirsiniz. aplikasyon tasarımında seçilen mavi renk siteye özgünlük katmış ve şık bir tasarım meydana getirmiştir.

Finansbank Cep Şubesi’nden yegâne tuşla işlemler yapabilir ve sık yaptığınız işlemlere basitlıkla erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra hesaplarınızı denetim edebilir, ihtiyar ödemelerinizi basitlıkla yapabilirsiniz. Hızlı EFT ile paranızı birisikim hesabınızdan göndereceğiniz hesaba anında aktarabilirsiniz. Bunlar dışında Finansbank Cep Şubesi müşterisi olmasanız bile, döviz alış-satışlarını takip edebilir, piyasa durumlarından haberdar olabilir ve size en yakın ATM ve şubelerini anında öğrenebilirsiniz.

Finansbank’ın ticaret alanında geliştirdiği aplikasyon olan FinansPOS, satış işlemlerinde mobil pos hizmetinin basitlığını sunar. basit erişilebilir ve anlaşılır bir site aplikasyonsı hazırlanmıştır. aplikasyonda Pos Kılavuzu adlı bir bölüm ayrılmış ve işlemlerin hangi seyirde ilerleyeceğine değin bilgiler en açık ve basit bir biçimde anlatılmıştır.

iPhone (iOS) için Finansbank aplikasyonsını İndirin.
Android için Finansbank aplikasyonsını İndirin.


loading...

Yorumunuzu Bırakın