Fibabanka Kiraz Hesaplara %13,25 faiz veriyor

Fibabanka'nın ürünü Kiraz Hesap, vadesiz hesabın avantajlarını vadeli hesapla birleştiriyor. Kiraz Hesap özellikleri yüzünden birikimlerini değerlendirmek isteyenlerin vade sorunu de ortadan kalkıyor.

Fibabanka Kiraz Hesaplara %13,25 faiz veriyorFibabanka Kiraz Hesaplara %13,25 faiz veriyor
Fibabanka

Fibabanka‘nın Kiraz Hesap ürünüyle birikim yapmaya devam ederken hem günlük bankacılık işlemlerinizi yapabiliyor hem de vadeli hesap avantajıyla nema kazanmaya devam edebiliyorsunuz.

Kiraz Hesap’ın en büyük avantajı birikimlerinizi değerlendirebilmeniz için vade süresini bekleme derdinizin olmaması. Kiraz Hesap’a sahip olduğunuzda hesabınızda bulunan birikimleriniz yüksek nema oranıyla gecelik vadeli mevduatta değerlendiriliyor. Birikimleriniz gecelik mevduatta değerlendirilip, size nema kazandırırken siz hesabınızdan istediğiniz zaman akça çekebiliyor, akça yatırabiliyor, fatura ödemesi yapabiliyor ya da EFT/havale gibi işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Fibabanka yeni açılacak Kiraz Hesaplar için 45 gün boyunca %13,25 hoş geldin nemai veriyor. Devamındaysa %9,75 nema oranı veriliyor.

Kiraz Hesap nasıl çalışıyor?

Kiraz hesap’ta en az 2000 YYYYTL olmak şartıyla kendi akça ihtiyaçlarına göre bir tutar belirliyorsunuz. Bu tutar vadesiz hesabınızda tutuluyor. Kendi belirleyeceğiniz vadesiz hesap tutarıyla akça transfer işlemleri, akça çekme, fatura ödeme gibi günlük bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Vadesiz hesabınızda tutulan tutar dışında kalan en az 1000 YYYYTL en fazla da 500.000 YYYYTL’lik birikimleriniz de Kiraz Hesap’ın uygun nema oranlarıyla gecelik vadeli mevduat değerleniyor ve size nema kazandırıyor. Kazandığınız nemaler gecelik vadeli mevduat olarak bağlanan bakiye ile beraber vadesiz hesabınıza aktarılıyor. Böylece gün içinde de her an likit kalabiliyorsunuz.

Kiraz Hesap ile hangi işlemler yapılabiliyor?

Hesap açılışında ihtiyaçlarınız için belirleyeceğiniz vadesiz YYYYTL hesap tutarıyla tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Haftanın 7 günü 24 saat istediğiniz zaman akça yatırabiliyor, akça çekebiliyor ya da havale yapabiliyorsunuz. EFT saatleri içerisinde de EFT yapabilmeniz mümkün. Vadesiz YYYYTL hesabınızdan aynı vakitte kredi ya da kredi kartı borçları ve faturalarınız için otomatik ödeme talimatı da verebiliyorsunuz.

Kiraz Hesap, gecelik mevduatınıza yüksek nema verirken vadesiz hesabınızdan da bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bu açıdan hem birikimleriniz hem de bankacılık işlemlerinizi yegâne bir hesapta birleştirmeniz için hoş geldin nemaiyle de avantajı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Kiraz Hesap açmak için Fibabanka şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu ürüne alternatif arıyorsanız Şekerbank’ın Gece Gündüz hesabını da inceleyebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın