FENERBAHÇE’YE PERFORMANS ARTTIRICI FORMA

adidas, 2016/17 dönemi için dizayn edilen Fenerbahçe formaları ile kulübün 110. yılını tutkuyla tebrik ediyor

#110YıllıkTutku

Fenerbahçe’nin 2016/17 futbol döneminda giyeceği adidas formalar, Fenerbahçe taraftarı ile buluşuyor. Fenerbahçe’nin yeni dönem formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, kulübün 110. yılını yaşamasının gururuyla, “110 Yıllık Tutku” olarak ortaya çıktı.

lansman kapsamında, adidas 2016/17 Fenerbahçe formaları ilk defa Dünya Fenerbahçeliler Günü olan 19.07 tarihinde Fenerium mağazaları, Fenerium e-ticaret sitesi (www.fenerium.com.tr), adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/fenerbahce adresinde satışa sunulacak.

Fenerbahçe futbol takımlarının 2016/17 futbol döneminda giyeceği formalar

110. Yıl Efsane Çubuklu Forma

Fenerbahçe’nin vazgeçilmezi Efsane Çubuklu Forma tasarımında bu dönem efsane oyuncu Lefter Küçükandonyadis ile beraber anılan döneme ilişkin olan çubuklu formadan esinlenildi ve çubuklar hafifçe daraltılarak kullanıldı. Tasarımda adidas’ın ikonik üç bantı ilk kere formanın yanlarında yer alıyor. #110YıllıkTutku sloganıyla, Fenerbahçe’nin büyük taraftarıyla buluşan formanın ensesinde bulunan 110. Yıl yazısını, gene ense bölümünde bulunan, kulüp renklerindeki küçük bayrak görünümlü parça tamamlıyor.

110. Yıl Deplasman Forması

2016/17 dönemi Fenerbahçe Deplasman Forması, 1 yıllık aradan sonra beyaz ağırlıklı tasarımı ile öne çıkıyor. Kolların ucundaki sarı lacivert detay ile birleşen sade tasarımı, bir yenilik olarak yanlarda yer meydan adidas’ın ikonik üç bantı tamamlıyor. Futbolcuların performansına üst düzey katkı sağlayacak Climacool teknolojisine sahip adidas 2016-2017 Fenerbahçe Deplasman Forması’nın şıklığını, ensede bulunan kulüp renklerindeki küçük bayrak görünümlü parça ve kulübün 110. yılını kutlayan ensedeki 110. Yıl yazısı tamamlıyor.

110. Yıl Üçüncü Forma

Fenerbahçe 2016/17 döneminda hem iç saha hem de dış saha seçeneği olarak dizayn edilen antrasit renkteki üçüncü forma geleneği, kulübün ilişkin olduğu İstanbul şehrinin gece siluetinden etkilenilen tasarım ile buluştu. Antrasit rengi ile soylu bir görünüm kazanan formanın altın rengi detayları da şıklığını tamamlıyor. adidas’ın ikonik üç bantının omuzlarda yer aldığı tasarımı, gene ensede bulunan 110. yıl yazısı ve kulüp renklerindeki küçük bayrak görünümlü parça tamamlıyor.

Fenerbahçe A Futbol Takımı’nın 2016/17 futbol döneminda giyeceği yeni formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer meydan ClimaCool® teknolojisi yüzünden vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havmeydan dırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ülkü seviyede tutarak, dayanıklılıklarını arttırıyor.

adidas formalarda kullanılan FORMOTIONTM teknolojisi ise, sunduğu özel dikiş ve kesimlerle sporcuların doğal hareketlerini destekliyor ve performansı arttırıyor.

2016/17 dönemi Fenerbahçe yetişkin formaları 155 YYTL genç formaları 120 YTL ve çocuk formaları ise 110 YTL’lik satış fiyatıyla, 19 Temmuz itibariyle, tüm Fenerium mağazaları, Fenerium e-ticaret sitesi (www.fenerium.com.tr), adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/fenerbahce adresinde taraftarın beğenisine sunuluyor.

#110YıllıkTutku 2016/17 futbol dönemi ÇUBUKLU FORMA FENERBAHÇE FORMA manşet 2016-07-18
loading...

Yorumunuzu Bırakın