Fenerbahçe’nin Hublot Saatleri 29 bin İsviçre Frangı’na Satılacak

Fenerbahçe’nin Hublot Saatleri 29 bin İsviçre Frangı’na SatılacakFenerbahçe’nin Hublot Saatleri 29 bin İsviçre Frangı’na Satılacak
Fenerbahçe'nin Hublot Saatleri

Dünyada en önde gelen saat yaratıcılarından ve markalarından birisi olan Hublot, Fenerbahçe için özel saatler tasarlayacak.

Hublot’un ürettiği saatler Fenerbahçe amblemi taşıyacak, çelik kaplama PVD özellikli olacak. Sınırlı sayıda 99 adet üretilecek bu Hublot marka saatler 29 bin İsviçre Frangı’na başka bir deyişle yaklaşık olarak 70 Bin TL’ye satışa çıkarılacak. Saatler, Fenerbahçeli yönetici Selim Sapan‘a ilişkin olan Greenwich mağazalarından satın alınabilecek.

yalnızca 1 kişinin sahip olabileceği altın kaplama saat için şu anda ücret belirtilmemiş olsada çok yüksek bir miktardan açık artırmaya çıkarılacağı belirtiliyor.

Daha önce Hublot; Bayern Münich, PSG, Ajax, Juventus gibi takımlarla da eş işbirliği yapmıştı. Türkiye’de ise ilk kere Fenerbahçe ile yapacak. Şimdiden Fenerbahçeli zenginlerin ve iş adamlarının Hublot marka özel Fenerbahçe saatlerini almak için sıraya girdiği söyleniyor.


loading...

Yorumunuzu Bırakın