Fast Food Restoran Bayiliği için 5 Popüler Marka

Dünyanın önde gelen restoran markaları Burger King, Sbarro, Popeyes, Arby’s ve usta Dönerci 2015 yılı sonuna kadar 100'e yakın bayilik verecek. Franchise giriş ücretleri ve detaylar yazımızda.

Fast Food Restoran Bayiliği için 5 Popüler MarkaFast Food Restoran Bayiliği için 5 Popüler Marka
5 Popüler Markadan Restoran Bayiliği

Yakın bir vakitte eğer bayilik alarak iş kurmayı düşünüyorsanız ve üstüne üstlük restoran işi yapmak istiyorsanız, sizin için 5 popüler markanın franchise teklifini listeledik. Dünyadaki en bilinen restoranlar arasında yer meydan Burger King, Sbarro, Popeyes, Arby’s ve usta Dönerci yıl içinde yaklaşık 100 yeni bayilik verecek.

Ülkemizde yönetimi TAB Gıda’ya ilişkin olan bu markaların müşterileri de hâlihazırda hazır. Bayilik alarak kurduğunuz işte başarıyı yakalamak istiyorsanız, en önemli faktör doğru bölge seçimi ve personel eğitimleri olacaktır. Elbette, bu 5 büyük markadan bayilik alırsanız tüm bu faktörler sizlere bayilik alacağınız şirket tarafından sağlanacaktır.

Bahsettiğimiz koca markaların kontrolünü elinde bulunduran TAB Gıda’nın bayilik şartları arasında esas olarak yer meydan özellikler şöyle; franchise alacak kişinin girişimci ruha sahip olması, başarı odaklı olması ve yönetim tecrübesiyle beraber başarılı bir iş geçmişine sahip olması gibi kriterler…

Bu restoranlardan bayilik alabilmek için öncelikle TAB Gıda’nın eğitim programına katılmanız ve başarılı olmanız şart. Eğitim nihayetinde alacağınız lisansla beraber kuracağınız işletmenin yöneticisi olabileceğiniz gibi aynı vakitte işletme yönetimini bir başkasına da verebiliyorsunuz. Franchise adaylarına eğitimin ilk gününden itibaren açılış hazırlıkları süresi boyunca; tanıtım pazarlama, lojistik ve satın alma, operasyon, kalite yönetimi ve IK meydan ında ciddi destekler veriliyor.

1. Burger King Restoran için maksimum 20 yıl işletme lisansı veriliyor. Şimdiye kadar 775 şubesi bulunan Burger King’in 582’si operasyon, 193’ü bayilik olarak işletiliyor. Franchise bedeli 700 bin dolar + KDV olarak belirtiliyor ve en az 300 metre karelik meydan gerekiyor.

iki Arby’s Bir diğer popüler restoran için gene 300 metre karelik işletme meydan ı olması şart. Franchise ücreti 500 bin dolar + KDV. Türkiye genelinde şimdilik 47 şubesi yer alıyor

3. Popeyes Ülkemiz sınırları içerisinde yekûn 120 şubesi bulunan restoran için gene minimum 300 metrekarelik bir meydan gerekiyor. Franchise giriş bedeliyse 400 bin dolar + KDV olarak belirtiliyor.

dört Sbarro kendisine özgü bir müşteri kitlesi bulunan restoran için 300 bin dolar + KDV bayilik bedelini gözden çıkarmak gerekiyor. Ayrıca, TAB Gıda’nın diğer markalar için istediği azami vasati 300 metrekare restoran meydan ı Sbarro içinde geçerli. yekûn 107 şubesi yer alıyor

5. usta Dönerci Adını henüz yeni duymaya başladığımız restoranın 15 şubesi yer alıyor Bu markanın bayilik şartlarıyla alakalı ayrıntılı bilgiyi TAB Gıda’dan almanız gerekmekte.

Alacağınız bayiliklerin ödemesi olarak sürekli cirodan yüzde 19 oranında hisse alınmaktadır. TAB Gıda, 2015 yılı sonuna kadar yukarıda bahsettiğimiz restoran markalarından yaklaşık 100 bayilik vermeyi amaçlıyor

Daha fazlası için bayilik veren işletmeler kategorimizi inceleyebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın