Facebook Messenger Nasıl İptal Edilir ?

Facebook Messenger Nasıl İptal Edilir ?Facebook Messenger Nasıl İptal Edilir ?
Facebook Messenger

Facebook Messenger ile alakalı mesele mu yaşıyorsunuz ? sizin için bir kaç çözüm önerisi sunacağım. Sorunlarınızı, facebooktan gelen bildirimleri kapatarak, messengerdan çıkış yaparak ya da facebook messenger'ı tamamen silerek kurtulabilirsiniz.

Facebook Messenger Nasıl Kaldırılır ? 

Facebook Messenger'ı kaldırmak için Ayarlar> aplikasyon Yöneticisi > Hepsi > Facebook Messenger > "Kaldır" butonuna tıklayarak uygulamayı tamamen kaldırabilirsiniz. Ya da Google Play' den Facebook Messenger sayfasına gelip "Kaldır" butonuna basarak bu uygulamadan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Facebook Messenger Bildirimler Nasıl Kapatılır ?

Facebook Messenger'dan gelen sürekli bildirimlerden rahatsızsanız bunları kapatabilirsiniz. Hemde istediğiniz kadar kapatma süresini seçebiliyorsunuz. Rahatsız olduğunuz konuşma ekranına gelin ardından seçeneklere tıklayın ve "Sessize Al" alanına tıkladıktan sonra size kaç saat ya da gün bildirim almak istemediğinizi soruyor. Bu alanı seçtikten sonra gelen bildirimleri almayacaksınız.

Facebook Messenger Nasıl İptal Edilir ?Facebook Messenger Nasıl İptal Edilir ?

Facebook Messenger'dan Nasıl Çıkış Yapabilirim ?

Facebook Messenger 'dan yalnızca çıkış yapmak istiyorsanız. Ayarlar  > aplikasyon Yöneticisi > Facebook Messenger > "Verileri Temizle" butonuna tıkladıktan sonra facebook messenger hesabınızdan çıkış yapmış olursunuz. sanki daha ilk defa kurulum yapmış gibi açılır uygulamanız.

Facebook Messenger Sohbet Balonunu Nasıl Kapatabilirim ?

biri facebook'tan ileti atınca ve sizin telefonunuzda Facebook Messenger varsa otamatik olarak baloncuk içerisinde sohbet açılacaktır. Belki bu hal sizi rahatsız ediyordur. Bu baloncuğu kapatmak için yuvarlak olan simgeye basılı tutup, çıkan çarpı işareti üstüne sürüklemek ve bırakmak. Hepsi bu kadar artık sohbetiniz kapanmış halda.

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın