ESTETİK YAPTIRIP DÜNYA GÜZELİ SEÇİLDİ

Miss World Next Top Model yarışmasında, Miss Estetik International modeli de seçildi. Kazanan ise, aynı vakitte yarışmanın ikincisi  Macar model Laura Peto oldu

6.’sı gerçekleşen Uluslararası Miss World Next Top Model yarışması, 44 farklı ülkeden modellerin katılımıyla seçkin bir organizasyon eşliğinde yapıldı. Op. Dr. Bülent Cihantimur’un jüri üyesi olarak bulunduğu yarışma Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta gerçekleşti.

Beyrut ve dünya toplum hayatının önde gelen isimlerinin ve Lord Faisal Abinasif gibi kraliyet ailesi üyelerinin çağrıli olarak katıldığı organizasyonda, Op. Dr. Bülent Cihantimur’un da aralarında bulunduğu seçkin jüri üyeleri Maltalı yarışmacı Jomes Virginiq’a birincilik tacını verdiler. Cihantimur’un kurucusu olduğu Estetik International Sağlık Grubu adına verilen Miss Estetik International ödülü ise, Macar model Laura Peto’ya gitti. Peto aynı vakitte yarışmanın 2.lik ödülünün de sahibi.

Birçok güzellik yarışmasına jüri üyesi olarak çağrı edilen Cihantimur, Miss World Next Top Model yarışmasının, bu sektörde, dünyanın önemli organizasyonlarından biri olduğunu ve Miss Estetik International ödülünü bundan sonra tradisyonel olarak her yıl seçeceklerinin müjdesini verdi.

estetik Miss World Next Top Model model Op. Dr. Bülent Cihantimur YARIŞMA 2016-06-02
loading...

Yorumunuzu Bırakın