En İyi Kredi Kartı Hangisi? [Araştırma]

En İyi Kredi Kartı Hangisi? [Araştırma]En İyi Kredi Kartı Hangisi? [Araştırma]
En İyi Kredi ihtiyarı Hangisi?

En iyi kredi kartı için birkaç araştırma yaptık ve en iyi kredi kartı hangisi sorusuna verilecek en doğru cevapları bulduk. Kuşkusuz ki, herhangi bir kredi kartına “en iyisi” diyebilmemiz için tüketici memnuniyeti, kullanıcı yoğunluğu, banka imajı ve kampanyaların sıklığı araştırılmalıydı.

Bu kriterleri göz önüne alarak, bankaların en son yayımlamış oldukları etkinlikler raporlarını inceledik ve sizler için en iyi kredi kartını listeledik. Tüketici yoğunluğu başka bir deyişle en çok kredi kartı müşterisi olan bankalar büyük ölçüde memnuniyeti ortaya koyuyor. Buna paralel olarak diğer kriterler de işin içine girince doğru bir araştırma sonucuna ulaşabiliyoruz.

Tüm kriterleri baz alarak önemli bankadan oluşan bir liste hazırladık. En iyi kredi kartı listemizi aşağıdan görebilirsiniz.

Yapı Kredi – Worldcard

Son etkinlikler raporlarına göre en çok kredi kartı müşterisi olan banka Yapı Kredi. Aynı vakitte The Banker tarafından dünyanın en değerli kredi kartları listesine giren Worldcard yaygın üye iş yeri ve her dönem gerçekleştirdiği kampanyalarla en iyi kredi kartı listemizde ilk sırada yer alıyor.

Garanti Bankası – Bonus Card

En çok kampanya düzenleyen ve kredi kartı müşterisi olan ikinci banka Garanti, doğal olarak en popüler kartı da Bonus Card. Üye iş yerleri bakımından oldukça geniş bir ağa sahip olan Garanti Bankası, 20’den fazla çeşitle Bonus Card veriyor.

İş Bankası – Maximum ihtiyar

İş Bankası tarafından verilen Maximum ihtiyar ülkemizde en çok müşteriye sahip üçüncü kredi kartı. En sık kampanya düzenleyen bankalardan birisi olan İş Bankası, 200 binden fazla hizmet veren üye iş yeri ağına sahip.

Akbank – Axess

Akbank’ın kredi kartı ürünü Axess en çok kullanıcıya sahip olan bir diğer yaşlı Her dönem çeşitli kampanyalarıyla dikkatleri üzerine toplayan Axess, düzenli olarak çekiliş programları da düzenlemektedir.

Finansbank – CardFinans

En yoğun kampanyalarla müşterilerini memnun etmeye çalışan bir diğer banka Finansbank. Bankanın sunmuş olduğu CardFinans, ülkemizde en çok müşteriye sahip beşinci kredi kartı konumunda yer alıyor

Müşteri ve kampanya yoğunluğuna göre en iyi kredi kartı listelemesini en baştan en sona doğru yukarıda yaptık. Kredi kartlarının tüketiciler tarafından kullanım fazlalığı En İyi Kredi ihtiyarı Hangisi? sorusunun cevabını da bizlere veriyor.


loading...

Yorumunuzu Bırakın