En İyi Akıllı Cep Telefonu Nasıl Seçeriz ?En İyi Akıllı Cep Telefonu Nasıl Seçeriz ?

En İyi Akıllı Cep Telefonu Nasıl Seçeriz ?En İyi Akıllı Cep Telefonu Nasıl Seçeriz ?En İyi Akıllı Cep Telefonu Nasıl Seçeriz ?En İyi Akıllı Cep Telefonu Nasıl Seçeriz ?
telefon-karsilastirmasi

Cep telefonu gün içerisinde ihtiyaç duyduğumuz çok önemli bir iletişim aracıdır. Bu nedenle cep telefonu seçerken sizinde içinizde bir şüphe oluşuyor olabilir. acep aralarından en iyi akıllı cep telefonunu mu aldım yoksa daha iyisi mevcut mı piyasada diye düşünebilirsiniz. Bu tür soruları kafanızdan kaldırmak için bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Akıllı cep telefonu almadan önce, internetten çok kapsamlı bir araştırma yapılmalı. Bu araştırma nasıl olacak çok umumi anlatıyorsun derseniz derhal detaylarından bahsetmek isterim;

·         Performans sizin için önemli ise bakmanız gereken öncelikli özellikişlemci ve ram olsun.

·         Pil sizin için ön planda ise bataryanın (mAh) değerine bakın. Genelde 2100 den yukarısı sizin işinizi görecektir.

·         Ben çok fotoğraf, video çekerim bunları telefonumda biriktiririm de diyorsanız önceliğiniz kamera fonksiyonunda olsun. küçük bir tavsiyem mevcut ; kameranın niteliğini yalnızca MegaPixel olarak incelemeyin bu yegâne başına ehliyetli nitelik değildir. Bu fotoğraf ve videoları depolama k için hafıza kartına ihtiyacınız olacak o yüzden size verilen depolama alanını dikkate alarak seçiminizi yapın.

Tüm özellikleri güzel ama başka bir akıllı cep telefonu ile arasında kararsız kaldım diyorsanız o zama n vereceğim bilgileri iyi dinleyin işinize çok yarayabilir. İnternette cep telefonlarını birbiriyle karşılaştıran çok başarılı internet siteleri mevcuttur bunlardan en iyisi ve bir tanesi kiyas.la adlı internet sitesidir. Bu internet sitesinde performans,pil,grafik ve depolama alanı gibi akıllı cep telefonları bir çok yönden karşılaştırılır. Her 2 akıllı cep telefonunu da almak için sizlere özelliklerini sunuyor.

Bu araştırmaları yaptıktan sonra bir karar vermelisiniz alacağınız akıllı cep telefonu hakkında. En önemlisi bu telefonu aldıktan sonra kendinizi hiç üzmemek çünkü siz almadan önce bir çok araştırma yaptınız cebinizden paranızda çıktı artık geriye dönüp üzülecek bir şey yok. Elinizde ki telefonun keyfini çıkartın muhakkak sizin cep telefonunuzun da pozitif özellikleri mevcut dır. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim internet sitemizin yegânenoloji  bölümünden lüzumlu mevzu ile alakalı başka makalelerimi de bulabilirsiniz.

Yazar: Burak Odabaş

loading...

Yorumunuzu Bırakın