En İyi 10 RSS Takip Sitesi

En İyi 10 RSS Takip SitesiEn İyi 10 RSS Takip Sitesi
En İyi 10 RSS Takip Sitesi

RSS modası geçti söyleyenler mevcut hala benim gibi RSS’i kullanmaya devam edenlerde mevcut Ben RSS’in eski moda olduğunu düşünmüyorum. Tabi şimdilerde Twitter, Facebook mevcut markaların alakalı hesaplarını takip ederek onların son güncellemelerine ulaşabiliyoruz lakin her güncellemelerine değil!

Markalar ya da internet siteleri ya da bloglar diyelim… Ne yazık ki, her yayınlarını sosyal medya hesaplarında paylaşmıyorlar. hâlihazırda bu mümkün değil, çünkü takipçiler açısından bu denli bir yoğunluk menfi sonuçlanabilir. neticede unsubscribe ya da unfollow butonları çok da uzakta değiller. Ben bugün hala takip ettiğim site ve blogları RSS üzerinden takip ediyorum. Hergün düzenli olarak kullandığım RSS sistemine girerek takip ettiğim her meydan ın güncellemesini kaçırmadan okuyabiliyorum. Bu yazının mantığı şu, benim gibi RSS takip severler için 10 muhteşem rss takip servisini listelemek. Eğer sizin beğenerek kullandığınız ve listede olmayan bir RSS sitesi mevcutsa bana gönderebilirsiniz.

  1. Feedlyfeedly.com
  2. Inoreaderinoreader.com
  3. NewsBlurnewsblur.com
  4. The Old Readertheoldreader.com
  5. Flipboard flipboard.com
  6. RSSOwlrssowl.org
  7. Digg Readerdigg.com/reader
  8. Tiny Tiny RSStt-rss.org
  9. Netvibesnetvibes.com
  10. Pulsepulse.me

Birkaç açıkllakin yapmak istiyorum: listede yer meydan Pulse ve Flipboard hizmetlerini akıllı telefon ya da tabletlerinizden kullanmanızla daha iyi bir verim alabilirsiniz. Elbette, eğer akıllı telefonlarınızdan gene diğer RSS sitelerini kullanmak isterseniz, servislerin Android ve iOS için alakalı uygullakinları mevcut Uygullakinsı bulunmayan hizmetlerin ise mobil tarayıcıdan kolaylıkla kullanılabilmesi mümkün. Ben Google Reader kapandıktan sonra Feedly kullanmaya başladım.

Bu yazıyı yazmaya başllakindan önce Inoreader servisine denk geldim ve deneme fırsatım oldu. Oldukça kullanışlı buldum. Her zlakinn göz yormayan sade tasarımdan yana olmuşumdur, bu sebeple Inoreader bana Feedly etkisi yarattı. yeniden de yukarıda listelediğim rss takip siteleri her koşulda günümüzün en iyileri.


loading...

Yorumunuzu Bırakın