EN İYİ GÜLEN ESNAF

Laila, Sortie, Zihni gibi mekanlarda işletmecilik yapan Mari Esgici sekiz yıl boyunca işlettiği ‘Mekan’ adlı restaurantı devredip kendi ismiyle Beyoğlu’nda Mari’yi açtı.

EN İYİ GÜLEN ESNAF EN İYİ GÜLEN ESNAF

Perakendeciler gününde özel konuk olarak birden fazla konuşma yapıp esnaflığın sırlarını paylaşan ve buradan ‘En İyi Gülen Esnaf’ ödülüyle dönen Mari, misafirlerini kendi hanesinde ağırlar gibi davranıyor. Bazen bir masada belirip Sibel Can taklidi de yaparken bazen ‘Bak sana ellerimle Uskumru Dolması yaptım. Bunu ye, onu yeme’ diyor. Uğur Yücel, Cem Yılmaz, Şener Şen, ara Güler ve daha birçok ünlünün çok eskiden bu yana Mari’nin sohbetine ve lezzetli yemeklerine alışık olmalarından dolayı Mari şimdiden ünlülerin uğrak yeri olmuş bile.

Ermeni mezeleri başta olmak üzere, farklı etnik lezzetler, mezeler, dalak dolması, rus mantısı, gibi ilginç tatlar eşliğinde rakınızı yudumlamak istiyorsanız Mari doğru adres. Eğer yolunuz gündüz Beyoğlu’na düştüyse Mari’nin kahvesi de oldukça iddialı. Karabiber kurabiyeleri, elmalı tartı, ballı zencefilli limonatası hızla favorileriniz arasına girecek.

Mari Cafe & Restaurant, Asmalı Mescit Mah. Orhan Adlı Apaydın Sok. No.3 Beyoğlu/ İstanbul

Tel: 0212 244 46 46

EN İYİ GÜLEN ESNAF EN İYİ GÜLEN ESNAF

ara Güler Beyoğlu Cem Yılmaz en iyi gülen esnaf esnaf Laila Mari Esgici restaurant restoran Şener Şen Sortie Uğur Yücel Zihni 2016-03-14
loading...

Yorumunuzu Bırakın