ECE VAHAPOĞLU ELBİSELERİNİ SATIŞA ÇIKARDI

Ece Vahapoğlu da Modacruz’un başlattığı ikinci el kıyafet rüzgarına kapılan ünlü isimlerden birisi oldu. ama sportif sunucunun bir farkı mevcut O, Modacruz üzerinden sattığı ikinci el kıyafetlerinden elde ettiği geliri Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağlı Sporcu Melekler’e bağışlıyor.

Sosyal mesuliyet projelerine olan duyarlılığı ile bilinen sportif sunucu Ece Vahapoğlu, spor kıyafetlerinden sonra şimdi günlük giysilerini ve sahne kıyafetlerini de Modacruz’da satışa çıkarmaya başladı. Bunların geliri de gene ‘meleklere’ ulaşacak.

ECE VAHAPOĞLU ELBİSELERİNİ SATIŞA ÇIKARDI ECE VAHAPOĞLU ELBİSELERİNİ SATIŞA ÇIKARDI

Avrupa ve Amerika’da son yıllarda çok popüler olan ikinci el moda trendi, Türkiye’de Modacruz ile son hız yayılıyor. ‘Eski değil ikinci el’ seyleyen yüz binlerce Modacruz kadını, hem gardırobundakileri nakde çeviriyor hem birbirisinden şık marka kıyafetleri çok daha hesaplı şekilde alabiliyor. Ece Vahapoğlu’nun da içinde olduğu ünlü isimler de, sosyal medyada ve ekranda büyük alaka toplayan kıyafetlerini, onların değerini bileceğine inandığı kadınlarla Modacruz üzerinden buluşturuyor. Hatta Modacruz bu usul projelerle, kullanıcıların sosyal mesuliyet projelerine dahil olmasına da olanak tanıyor.

ECE VAHAPOĞLU ELBİSELERİNİ SATIŞA ÇIKARDI ECE VAHAPOĞLU ELBİSELERİNİ SATIŞA ÇIKARDI
Ece Vahapoğlu, Modacruz üzerinden sattığı ikinci el kıyafetlerinden elde ettiği geliri Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağlı Sporcu Melekler’e bağışlıyor.

 

ECE VAHAPOĞLU İKİNCİ EL ELBİSE ikinci el moda trendi KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ manşet moda MODACRUZ SPORCU MELEKLER 2016-05-24
loading...

Yorumunuzu Bırakın