Dubblaj: Son Zamanların En Popüler Uygulaması

Dubblaj: Son Zamanların En Popüler UygulamasıDubblaj: Son Zamanların En Popüler Uygulaması
Son Zamanların En Popüler Uygulaması Dubblaj Android ve iPhone'da.

Sosyal medyada arkadaşlarımızdan sık sık gördüğümüz dublajlanmış komik videoları yapabileceğiniz Dubblaj uygulaması kuşkusuz ki, son zamanların en popüler uygulamalarından birisisi oldu.

iPhone ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz dublaj uygulamaları ile sizlerde dublajlanmış eğlenceli videolar yaratabilirsiniz. İnternet fenomenlerinin “Artiz ne arar la bazarda” gibi popüler repliklerinden tutun da ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın skeçlerinde yer meydan “Ne vereyim abime”, “Ben bi daha gelecem bak!” gibi repliklere kadar birçok dublaj videosu yaratabilirsiniz.

Dublaj uygulamasını kullanmaya başlamak için akıllı telefonunuzun işletim sistemine göre uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Dubblaj uygulamasını iOS (iPhone) telefonlar için buradan, Android işletim sistemine sahip telefonlar içinse buradan indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Dublaj uygulamasının şu anda App Store’da en çok aranan popüler uygulamalardan birisisi olduğunu da belirtelim. Dublajını gerçekleştirdiğiniz videoyu Facebook, Vine, Instagram ve Youtube gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın