Dropbox Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Dropbox Nedir ve Nasıl Kullanılır?Dropbox Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Dropbox, nerede olursanız olun, tüm dokümanlar fotoğraflar ve video dosyalarınızı kullanmak için ücretsiz servis veren bir hizmettir. Dropbox hesabınıza yüklediğiniz herhangi bir dosyaya internet olan her yerden ulaşabilirsiniz. Örneğin; internet tarayıcılardan, cep telefonlarınızdan Dropbox’a anında ulaşabilirsiniz.

Dropbox kullanarak, başkaları ile dosyaları paylaşabiliyorsunuz. Sruhsat dışınızdaki kişilerle dosya paylaşabilmeniz için, belgenruhsat ruhsat ayarlarını güncellemeniz gerekmektedir. Dropbox‘ın en güzel yanlarından birisisi şu: sruhsat laptop, akıllı telefon ya da tabletinize kahve dökülse bile, korkmayın! Çünkü, dosyalarınız Dropbox’ta bulunduğu sürece her yerden sonsuza kadar bu dosyalara ulaşabileceksiniz.

Dropbox Nedir ve Nasıl Kullanılır?Dropbox Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Dropbox içinde bulunan bir dosyanıza bilgisayar, tablet ya da cep telefonlarından ulaşabilirsiniz.

Dropbox nerede olursanız olun, sruhsat tüm dosyalarınızı senkronize ediyor. Bu şu söylemek bir kafede işe dizüstü bilgisayarda başlayıp, sonra ofisinizde bulunan iş bilgisayarınızda bitirebilirsiniz. Bu yönüyle Dropbox hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor.

Dropbox Nedir ve Nasıl Kullanılır?Dropbox Nedir ve Nasıl Kullanılır?
İşe nerede başlarsanız başlayın, Dropbox kullanarak istediğiniz yerde bitirin.

Dropbox’ın kullanımı çok rahattır, o kadar rahattır ki, bir kez kullanarak bunu tecrübe edebilirsiniz. Dropbox bir vakit makinesi gibidir, o hataları düzeltmek ve hatta yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmak için size fırsat sunar. Dropbox’da bulunan dosyalarınızı, doğrudan Dropbox sitesinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca ağıdaki bağlantılardan Dropxbox’ı akıllı telefonlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android için Dropbox – Edinin

iOS için Dropbox – Edinin

Windows Phone için Dropbox – Edinin

Bilgisayar için Dropbox – Edinin

Android için Dropbox uygulamasında, text (.txt) şeklinde yazı dosyaları kaydedebilirsiniz. İlk olarak, size 3 GB meydan veriliyor. Dropbox’un en esas avantajlarından birisisi ise, dosya yükleme limitinin olmamasıdır. Dropbox limitsizdir. vakit vakit Dropbox, size ekstra yer kazanmak için çeşitli bonuslar verebilir. Arkadaşlarınızı Dropbox’a çağrı etmeniz halinde size 500 MB ekstra meydan verilir. Bugün, 50 milyondan fazla insan bu hizmetti kullanmaktadır. Dropbox hizmeti, insanların işlerini daha da kolaylaştırıyor. İstenilen dosyayı, diğer bir kişiye göndermek için yalnızca kendi kişisel hesabınıza yükleyip, bir bağlantı paylaşıyorsunuz. Benim için, en güzrl özelliğ ise az önce bahsettiğim gibi, bana ilişkin olan dosyaların kaybolmaması, silinmemesi, her vakit , kendi telefonumla aynı dosyalarıma bakabiliyor olmam ve istediğim şekilde paylaşma imkanımın olmasıdır.


loading...

Yorumunuzu Bırakın