Diners Club Card, ABank ile Türkiye’de

Diners Club ile işbirliği anlaşması imzalayan ABank, Diners Club Card'ı tekrar Türkiye'ye getirdi.

Diners Club Card, ABank ile Türkiye’deDiners Club Card, ABank ile Türkiye’de
ABank Diners Club Card

1968 yılında Koç Grubu’nun Koç Bank ile Türkiye’ye ilk defa getirdiği Diners Club kredi kartı yıllar sonra tekrar ABank ile Türkiye’ye geldi.

1991 yılından bu yana Türk bankacılık sektöründe hizmet veren ABank, dünyanın öncü direkt bankacılık ve ödeme sistemi Diners Club International ile Diners Club Card ayrıcalıklarını tekrar yaşatmaya devam edecek.

Kurulduğu 1950 yılından bu vakite kadar alanındaki yeniliklerle adından söz ettiren ve “dünya vatandaşlarının kredi kartı” olarak bilinen Diners Club Card, dünya genelinde 185’ten fazla ülkede, milyonlarca üye işyerinde geçerli tanınmış marka ve restoranlarda ayrıcalıklı avantajlar sağlıyor.

ABank Diners Club Ayrıcalıkları

Dünyadaki ve Türkiye’deki seçkin restoranlarda çok özel indirimler, dünya genelinde 600’den fazla lounge’dan bedelsiz yararlanma ve tercih edilebilecek havayolundan özel mil programı ile ücretsiz uçak biletleri Diners Club Card özellikleri arasında yer alıyor.

Abank, Diners Club Platinum Card ve Diners Club Black Card şeklinde 2 tip seçenek sunuyor. Diners Club Platinum her 1 TL’lik alışverişte 1 Mil, Diners Club Black ise her 1 TL’lik alışverişte 1.5 Mil kazandırıyor. Diners Club Card başvuruları ise yalnızca ABank şubelerinden yapılabiliyor.


loading...

Yorumunuzu Bırakın