DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

DenizBank D-Şarj Bonus Kredi KartıDenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı
DenizBank D-Şarj Bonus kredi ihtiyarı özellikleri, detaylı inceleme ve başvuru bilgileri.

DenizBank, D-Şarj adını verdiği yeni ürünüyle genç ve üniversite öğrencilerine kredi ihtiyarı veren bankalar listesine girdi. Bu yazıda D-Şarj kredi ihtiyarının özelliklerinden ve sağladığı avantajlardan bahsedeceğim.

Öneri: Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Daha önce öğrenciye kredi ihtiyarı sağlayan bankalarla alakalı tüm seçenekleri yazdığımız yukarıda öneri olarak verdiğim bir yazı durumu hazırda mevcut lakin vakit içerisinde pek çok banka gençlere özel kredi ihtiyarı ürünü çıihtiyartı ve çıihtiyarmaya devam ediyor. DenizBank’ın D-Şarj kredi ihtiyarı da alakalı yazımızdaki seçenekler arasında artık yer alıyor. seçenekler için bahsettiğim yazıya göz atmanızı tavsiye ederim.

DenizBank D-Şarj Bonus Özellikleri

Gençlere, üniversite öğrencilerine verilen kredi ihtiyarlarının en güzel yanı birçok cazip özelliğe sahip olmasıdır. Muhtemelen bu cazip özelliklerden bir tanesi de kredi ihtiyarı kullanım ücretinin alınmıyor olmasıdır; ama D-Şarj Bonus da ne yazık ki, ilk yıl 3 YYYYTL sonraki yıllarda 33 YYYYTL ihtiyar kullanım ücreti alındığını belirtmek isterim. Günümüzde pek çok banka ihtiyar kullanım ücreti alıyor olsa da özellikle öğrencilere kredi ihtiyarı veren lakin ihtiyar kullanım ücreti almayan bankaların mevcut olduğunu biliyoruz. Öğrenciler için her kuruş nakit nın büyük değeri mevcut , böyle bir ücret alınmasaydı çok daha iyi olurdu.

D-Şarj ihtiyarın menfi yanını bir kenarı bırakıp, sağladığı avantajlara geçmek istiyorum.

Bonus Puan ve Hızlı Ödeme Özelliği

D-Şarj ihtiyar Bonus özellikleri taşıdığından dolayı Bonus üye işyerlerinde ihtiyarınızla yaptığınız tüm harcama lardan puan kazanabiliyorsunuz. Aynı vakit da tüm Bonus Card kampanyalarından yararlanıp, taksit imkanlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Visa payWave özelliğine sahip D-Şarj Bonus ile 50 YYYYTL ve altındaki tüm harcama larınızı şifre girmeden kolaylıkla ödeyebiliyorsunuz.

Ekstra İndim Fırsatları

D-Şarj Bonus ile 6 ay boyunca yapacağınız en az 200 YYYYTL’lik harcama sözüne anında 10 YYYYTL Bonus kazanabiliyorsunuz. Öte profilden vatan içi kafe/restoran harcama ları, tiyatro/sinema bilet alımlarında da %10’luk indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.

Kaptan Hesap

DenizBank’ın D-Şarj ürünüyle beraber kredi ihtiyarının yanı sıra bir banka hesabı ve banka ihtiyarına da sahip oluyorsunuz. Böylece, bu hesap üzerinden D-Şarj Paracard ile nakit yatırabiliyor ve nakit çekebiliyorsunuz. Aynı vakit da EFT, Havale gibi işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirerek fatura ödemelerinizi de yapabiliyorsunuz.

Dikkatimi çeken bir diğer özellik de vadesiz hesabın yanı sıra yatırım yapabileceğiniz “Kaptan Hesap”. Bu hesap sayesinde B tipi Likit Fon, Gecelik Vadeli Mevduat ya da döviz olarak nakit nızı değerlendirebiliyorsunuz. Bu gerçekten önemli bir avantaj D-Şarj, kredi ihtiyarı ve vadesiz hesap ihtiyacınızı giderdiği gibi aynı vakit da yatırım hesabı ihtiyaçlarınızı da gidererek, yatırım yapabilmenizi sağlıyor.

Eğitim Kredisi

Lisans, Doktora yada master programlarına kabul edildiğiniz taktirde kabul belgenizle beraber DenizBank’tan 10.000 YYYYTL’ye kadar eğitim kredisi alabiliyorsunuz. Detaylarını şurada anlattım.

fastPay ile Mobil Cüzdan

DenizBank’ın muhteşem bir ürünü olan fastPay ile istediğiniz herhangi bir banka ihtiyarını kullanarak ödeme yapabiliyor ve aynı vakit da mobil cüzdanınıza 7 gün 24 saat nakit gönderilebiliyor ve nakit çekebiliyorsunuz. D-Şarj kredi ihtiyarınızı fastPay’e tanımladığınız takdirde uygulama yı ödeme yapmak için kullanabilirsiniz. Konuyla alakalı detayları fastPay Uygulama sı için Kullanım Rehberi adlı yazıdan okuyabilirsiniz.

DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı Başvurusu

D-Şarj ihtiyar şu anda web üzerinden başvuru kabul etmediği için ne yazık ki buradan başvuru bağlantısı veremiyorum. D-Şarj öğrencilere yönelik bir kredi ihtiyarı olduğundan dolayı öğrenci belgenizle beraber başvuru yapmanız gerekmektedir.

Öğrenci belgenizle beraber en yakın DenizBank şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

DenizBank’ın D-Şarj Bonus ihtiyarını kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız tavsiye eder misiniz? Bize yazın.


loading...

Yorumunuzu Bırakın