DenizBank: Bonus Kredi Kartı [İnceleme]

DenizBank: Bonus Kredi Kartı [İnceleme]DenizBank: Bonus Kredi Kartı [İnceleme]
Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve İnceleme.

DenizBank tarafından sağlanan ve Bonus Card özelliklerine sahip olan Deniz Bonus Kredi Kartı ile cazip ürem ve kampanya avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

DenizBank Bonus Card Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı özelliklerini ve detaylarını inceleme panelimizde bulabilirsiniz. fakat biz biraz daha Deniz Bonus’un avantajların ve kampayaların bahsetmek istiyoruz. örneğin Deniz Bonus Kredi Kartı’na ilk kere başvuru yapacaksanız 12 vadede harcama sözü verdiğinizde 50 TL’ye varan armağan Bonus kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca, DenizBank Bonus Card ile Shuttle, seyahat Hattı gibi özel avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz. Deniz Bonus Kredi Kartı başvurusunda bulunmak için alakalı başvuru butonunu kullanabilirsiniz. DenizBank kredi kartıyla alakalı soru, görüş ve önerilerinizi tefsir bölümünden bize bildirebilirsiniz.

Bu kredi kartı Bonus özellikleri taşıdığından dolayı herhangi bir Bonus kampanyası yapıldığında sizlerde bu avantajlardan yararlanabileceksiniz. Kampanyaları Facebook ve Twitter hesapları üzerinden takip ederek, kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

DenizBank Bonus Card Başvurusu

DenizBank Bonus kredi kartına aşağıda vereceğimiz buton yardımıyla başvuru işleminizi gerçekleştirebileceksiniz.

DenizBank Bonus Card başvurusu yapmadan önce bir form doldurmanız gerekmektedir, bu formu dolduracağınız sırada ön tasdik alınabilmesi için kullandığını cep telefonunuzun yanınızda bulunması ve aynı vakitte T.C. kimlik numaranızın yanı sıra kimlik bilgilerinizin, hane ve iş yeri adreslerinizin de yanınızda bulunması gerektiğini hatırlamak isteriz.

DenizBank Bonus Card Başvuru Formu


loading...

Yorumunuzu Bırakın