DenizBank’tan Şubesiz Bankacılık: Dijital Deniz

DenizBank’tan Şubesiz Bankacılık: Dijital DenizDenizBank’tan Şubesiz Bankacılık: Dijital Deniz
Şubesiz bankacılığın yeni üyesi Dijital Deniz geldi.

Dünyanın en yenilikçi bankası ödülünü meydan DenizBank, şubesiz bankası Dijital Deniz‘i hizmete aldı. Şubesiz banka modelinde Enpara, Nuvo, mesut Param derken bir başka alternatif olan Dijital Deniz geldi. Bu yazımızda sizlere Dijital Deniz hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Dijital Deniz Nedir?

Dijital Deniz, diğer seçenekler gibi bankacılık işlemlerinizi şubelere gitmenize gerek kalmadan karşılıyor. Bu hizmeti kullanmak için başvuru yaptığınızda DenizBank çalışanları adresinize kadar gelip, tüm işlemlerinizi yapabiliyor.

Dijital Deniz ile: şubeye gitmenize gerek kalmadan masrafsız ve düşük faizli oranlarla ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz, bu ürünün adı Dijital Kredi. Ayrıca, Dijital Mevduat hesabı açabilir ve kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Birikimlerinizi yüksek faizli Dijital Vadeli Mevduat hesabınızda değerlendirebilirsiniz.

İnternet bankacılığının yanı sıra, fastPay ve DenizBank Mobil Uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için DijitalDeniz.com internet sitesini ziyaret edebilir ve aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın