DENİZ, KUM,GÜNEŞ + MODACRUZ

DENİZ, KUM,GÜNEŞ + MODACRUZ DENİZ, KUM,GÜNEŞ + MODACRUZ
Plaj modasının kalbi, Türkiye’nin en büyük moda odaklı pazaryeri platformu Modacruz’da atıyor. Yüzbinlerce modasever kadın yazın keyfini yalnızca deniz, kum ve güneşle değil, mobil telefonu ve balakasayarının başında da çıkarıyor. Modacruz’da yazlık kıyafet ve aksesuarların satışları yaz aylarında, önceki döneme göre vasati yüzde 30’luk artış gösterdi. Satışlarını en çok artıran parçalar sırasıyla plaj çantası, şort, terlik, sandalet ve güneş gözlüğü oldu.

Çim yeşili, yavruağzı ve akuamarin bu yılın trend renkleri

Modacruz kadınları yazın trendlerini de belirliyor. Yazlık parçalarda bu yılın renkleri beyaz ve mavi idi. Trend haline gelen renkler ise çim yeşili, yavruağzı, akuamarin ve lila oldu. Bu yaz, hoş plaj giysilerine de büyük rağbet mevcut Özellikle geçtiğimiz yıllara göre maxi giysiler daha çok alaka görüyor. Tiril tiril kumaşları ve hafifliği ile kadınların favorisi haline gelen bu giysilerde, bu dönem her zamankinden daha sık gördüğümüz çiçek desenleri en çok yeğleme edilenler oluyor.

DENİZ, KUM,GÜNEŞ + MODACRUZ DENİZ, KUM,GÜNEŞ + MODACRUZ
Modacruz kadınları tasarruf ediyor, yazlıkları nakde çeviriyor

Siz de tatilini yaz nihayetinde ayarlayanlardansanız, önce Modacruz’a gelerek dönemda bulamadığınız ya da gözünüze kestirip de bir türlü alamadığınız marka parçalara çok daha uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Eğer bu yıl için tatil defterini kapattıysanız da, beğenerek aldığınız yalnız bir daha giymeyeceğinizi düşündüğünüz keyifli parçaları diğer Modacruz kadınlarıyla buluşturarak nakde çevirebilirsiniz.

bikini gözlük manşet mayo MODACRUZ PLAJ MODASI YAZ TRENDLERİ 2016-07-18
loading...

Yorumunuzu Bırakın