#degisiminMUDOhali

Mudo Collection Kadın, Gamze Saraçoğlu Kreatif Direktörlüğü’nde hazırlanan yeni dönem koleksiyonunda klasik tarzını günümüz trendlerine yansıttığı “Ivy Leauge” temasıyla şehrin dinamiklerine yön veriyor.

Mudo’nun sevilen çizgisini küresel trendler, mükemmel kalıplar, kadınsı kuplar, feminen detaylarla geçtiğimiz dönemdan itibaren tamamen yenileyen Gamze Saraçoğlu ve Mudo tasarım ekibi yeni dönemda da çarpıcı ve güçlü bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor.

Her birisi zarif bir zevkle dizayn edilen keten takımlar, ekose ceketler, denim etekler, geometrik kesimli giysiler ekru ve pudra tonlarında gömlekler gibi birbirleriyle kombinlenebilen parçalardan oluşuyor. Koleksiyonda yoğun olarak kullanılan mavi, yeşil, ekru, turuncu, kırmızı ve sarı gibi canlı renkler yer alıyor. Mudo Collection Kadın ilkbahar yaz koleksiyonu, beş farklı öykü ile hayatı doyasıya yaşayan şehirli kadının her saatine eşlik edebilecek parçalardan oluşuyor. Her öykü kendisine ilişkin renk skalası, formları, silüetleri ve kumaşları ile kendi içinde bir anlatım gözler önüne seriyor Bahar ve yaz renklerinin Mudo’ya özel yorumlandığı koleksiyondaki her bir parça birbirleriyle kombinlenebilir bir bütünlük gözler önüne seriyor

#degisiminMUDOhali #degisiminMUDOhali
#degisiminMUDOhali #degisiminMUDOhali
#degisiminMUDOhali #degisiminMUDOhali
#degisiminMUDOhali #degisiminMUDOhali

#degisiminMUDOhali İlkbahar Yaz Ivy Leauge manşet Mudo Mudo Collection Mudo Collection Kadın Tasarım 2016-04-20
loading...

Yorumunuzu Bırakın