DEFİLE İÇİN ÇOK SIRADIŞI BİR MEKAN SEÇTİLER

 

DEFİLE İÇİN ÇOK SIRADIŞI BİR MEKAN SEÇTİLER DEFİLE İÇİN ÇOK SIRADIŞI BİR MEKAN SEÇTİLER
 “Mc Adam’s Fabric” markasıyla 2009 yılında sektöre giriş yapan United İç ve Dış Ticaret AŞ,  yeni markası Ashley ile de lüks segmente girdi.

Ashley, Avcılar mağazası açılışında, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Şimdiye kadar hep büyük salonlarda izlemeye alıştığımız bir organizasyon ilk defa çatıya taşındı. Avcılar mağazasının açılış seremonisi içinde çatıda yapılan defileye iş, sosyete ve sanat camiasının ünlüleri büyük alaka gösterdi. Türkiye’de bir ilkin gerçekleştirildiği Ashley açılışında Mc Adams Fabric kumaşlarıyla dizayn edilen kıyafetlerle podyuma çıkan mankenlerle çatıda yapılan muhteşem defile izleyenleri oldukça memnun etti.

Sunuculuğunu başarılı sunucu Ece Pirim’in yaptığı ve koreografisini ünlü koreograf asil Çağıl’ın yaptığı defilede sema Şimşek, Ebru Ürün, Bilge kara Yağmur Ayaz, Zeliha Çal, Sanem Balcı, Açelya Kartal, Chantal Bruijn, Gamze Balım, Parıl Erdem, düzen İkbal Tulgar, Maria Maksymenko gibi ünlü modeller defilede podyuma çıktı. Sıra dışı yapısı ile dikkat çeken defilede dilek ağacı kostümüyle podyuma çıkan Yağmur Ayaz izleyenlerden büyük alkış alırken, defilenin nihayetinde podyuma nazarlıklı gelinlikle çıkan sema Şimşek’i izleyenler ’41 kez maşallah’ dediler. Kumaşlardan hazırlanan kibar zevkin ürünü olan koleksiyon izleyenler tarafından büyük beğeni ile izlendi.

Bu büyük ve oldukça faklı organizasyonu izlemeye gelen Turgay Kıran, sema Çelebi, modacı Mehmet Köymen, Deniz Murathanoğlu, modacı Perihan Akı, genç moda tasarımcısı Aylin Yılmaz, tiyatro oyuncusu Kayhan Yıldızoğlu, diş hekimi şafak Fırat Eyüboğlu gibi isimlerin gecede boy gösterdi.

Ashley Avcılar Mağazası çatıda defile manşet Mc Adam’s Fabric United İç ve Dış Ticaret AŞ 2016-05-02
loading...

Yorumunuzu Bırakın