DARDENİA LEZZETİ ARTIK NİŞANTAŞI’NDA

DARDENİA LEZZETİ ARTIK NİŞANTAŞI’NDA DARDENİA LEZZETİ ARTIK NİŞANTAŞI’NDA
Türkiye’nin ilk ve yegâne balık ekmek zinciri Dardenia, yeni şubesini Nişantaşı’nda açtı. Lezzetli ürünleri ve şık sunumuyla Dardenia Fish&Bread Nişantaşı, balık severlerin yeni buluşma noktası olacak.

Uzun süredir Nişantaşı sakinlerinden aldığı yoğun talebi değerlendiren Dardenia, Nişantaşı Dardenia Fish&Bread’i balık tutkunlarıyla buluşturuyor. Teşvikiye Camii’nin derhal arkasında yer meydan Nişantaşı Dardenia Fish&Bread restoranı özgün dekorasyonu, sıcak ortamı ve lezzetli menüsüyle semtin yeni buluşma noktası olmaya namzet Dardenia maharetli şeflerinin hazırladığı birbirinden özel lezzetlerin yer alacağı Nişantaşı Dardenia Fish&Bread, balık tutkunlarının damaklarında şenlik yaşatacak. 100 kişi oturma kapasitesine sahip restoran, paket servis hizmeti de sunacak. Ayrıca belli dönemlerde menüde sushi’ye ve restoranda sushi etkinliklerine de yer verilecek.

Dardenia’nın menüsünde balık ekmek, fish burger, balık çorbası, kalamar tava, midye tava, fish&chips, sushi ve tempura usulü sağlıklı kızartma yöntemiyle hazırlanmış atıştırmalıklar gibi farklı seçenekler yer alıyor

DARDENİA LEZZETİ ARTIK NİŞANTAŞI’NDA DARDENİA LEZZETİ ARTIK NİŞANTAŞI’NDA

 

balık Dardenia Fish&Bread Nişantaşı ekmek nişantaşı suşi Teşvikiye Camii 2016-02-01
loading...

Yorumunuzu Bırakın