DAHA CANLI VE DOLGUN DUDAKLAR İÇİN

DAHA CANLI VE DOLGUN DUDAKLAR İÇİN DAHA CANLI VE DOLGUN DUDAKLAR İÇİN

Dolgun dudaklara sahip olmak birçok kadının hayallerini süslüyor. Kalın ve dolgun dudaklar hem yüz proporsiyonu için önemli, hem de yüz güzelliğine oldukça fazla katkı sağlıyor.

Estetik Plastik ve Rilaveonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Bülent Cihantimur dudak büyütme işlemlerinde kök hücreden varlıklı hale getirilmiş yağ transferi uygulamasıyla son radde tesirli ve iyi art dönüşler aldıklarını söyledi ve ilaveledi “Bugün dudakları daha dolgun ve estetik açıdan daha çarpıcı gösterecilave, pilave çok cerrahi ve kozmetik girişim yer alıyor Daha kalıcı ve uzun süre dudaklarda kalacak rahatlı bir dudak estetiği yöntemi arıyorsanız, yağ transferi uygulaması en doğru seçimlerden biri ayrıca dudak büyütme işlemiyle aynı vakitte ağız çevresinde oluşan hoş kırışıklardan kurtulmakta mümkün. “

Cihantimur, dudak büyütmede kullanılan, bizzat geliştirdiği ve soyadıyla aynı adı meydan Cihantimur Yağ Transferi tilaveniğinin ayrıntılarını verdi.

Daha canlı ve dolgun dudaklar

Op. Dr. Bülent Cihantimur: “Cihantimur yağ transferinde bedeninizin herhangi bir yerinden alınan yağlı doku, özel bir cihazla toplanarak yağ transferinin gerçilaveleştirilmesine imkan sağlıyor. Cihantimur yağ transferini diğer yağ alma işlemlerinden farkı, özel bir tilavenikle çilaveilen yağlı dokunun hava ile temas etmeden, geliştirilen bir alet yüzünden oda sıcaklığına ulaşmadan, enjilavete edilmesidir. Bu şilaveilde dudak büyütme için alınan yağlı doku canlı kalmaya devam eder ve nakledildiği ortama daha iyi tutunarak, en doğal görüntünün sağlanmasına imkan sağlar. Cihantimur yağ transferi tilaveniğiyle yapılan dudak büyütme operasyonları sonrasında ayrıca daha uzun süreli dolgun dudakların sağlandığı ve işlem sırasında ve sonrasında enfilavesiyon riskinin de minimalize edildiği gözlemlenmiştir. Diğer dudak büyütme tilaveniklerinden basit ve oldukça basit bir işlem olmasından dolayı özellikle yeğleme ediyoruz” diye konuştu

Dudak kenarındaki kırışıklıklara en tesirli çözüm

Cihantimur yağ transferi ile dolgun hale getirilen dudaklara ilave olarak, dudak çevresindilavei kırışıklıkları da çözümleyen tilaveniğin diğer avantajlarını anlatan Op. Dr. Bülent Cihantimur: “Çeşitli dolgu maddelerini kullanarak daha dolgun dudaklara sahip olmaya çalışan insanlar, yağ transferini daha çok benimsiyorlar. Birçok dudak dolgu maddesinin suni görüntüsünden ve sürilaveli yinelenmeleri gerilaveliliğinden sıyrılarak bu tilavenikle ile dudak büyütme işleminin rahatlığına kavuşuyorlar” şilavelinde açıklamalarda bulundu.

dolgun dudaklar dolgun dudaklar için güzellik manşet moda 2016-05-27
loading...

Yorumunuzu Bırakın