CEPTETEB’in Apple Watch için Uygulaması

CEPTETEB’in Apple Watch için UygulamasıCEPTETEB’in Apple Watch için Uygulaması
CEPTETEB Apple Watch Uygulaması

Süreklilik hayliyle şubesiz bankacılık modelinde gelişmelerini takip ettiğimiz ve sizlere haberlerini ulaştırdığımız CEPTETEB, çok yakında Apple Watch destekli uygulamasını yayınlayacağını açıkladı.

Türk ekonomi Bankası tarafından hayata geçirilen CEPTETEB servisi, şubesiz bankacılık modeliyle hizmet veriyor. Şubesiz bankacılık işlem masrafları olmaması açısıyla tüketicilerin alakasını çekiyor. Haliyle bir bankada şube olmayınca; bu hizmetlerin web mobil şube ve telefon hizmetlerine maksimum düzeyde önem vermesi gerekiyor.

Daha öncesinde CEPTETEB mobil uygulamasıyla alakalı bir yazıyı burada yazmıştık. Diğer bankalarda olduğu gibi CEPTETEB’inde Apple Watch için mobil şube uygulamasını güncellemesi bekleniyor. Apple’ın dijital saatleri geçtiğimiz hafta CEO Tim Cook tarafından tanıtılmıştı, bu saatlerin ülkemizde yaz aylarının sonlarına doğru satışa sunulacağıyla alakalı bir duyum mevcut TEB’in uygulamasını güncellemesi için epey vakit mevcut hâlihazırda ortada Apple Watch olmadığı için bizlerde beklemek zorundayız. fakat elbette elini çabuk tutup, dijital saatler satışa çıkmadan mobil uygulamalarını güncelleyerek kullanıma sunan bankalarda yok değil.

Örnek olarak, Akbank ve Yapı Kredi mobil uygulamalarını güncelledi ve Apple Watch için şu anda kullanılabilir vaziyette olduğunu belirtelim.

Bu arada yazımıza dönecek olursak, CEPTETEB Apple Watch uygulamasıyla; Döviz, BIST, Altın gibi piyasa verilerine, pay senedi ve fiyatlarda yaşanan anlık değişimlere ve en yakın TEB Şube ve ATM’lerinin bilgilerine ulaşım sağlayacak.

Son olarak, bu uygulamaları deneyemediğimiz için hangi bankanın uygulamasının işlevsel olarak daha cazip olduğunu göremiyoruz ama en kısa sürede bu incelemeleri yaparak güzel bir liste yazısıyla karşınıza geleceğiz.


loading...

Yorumunuzu Bırakın