CEPTETEB’den Yemeksepeti’nde %20 İndirim

CEPTETEB’den Yemeksepeti’nde %20 İndirimCEPTETEB’den Yemeksepeti’nde %20 İndirim
CEPTETEB Yemeksepeti yaşlı Kampanya

Geçen hafta yapmamız gereken bazı şeyler üzerinde konuşurken bir an önce bankalar tarafından yapılan çeşitli kampanyaları sizlere ulaştırmayı seçtik.

Bundan böyle Kredi yaşlıı Kampanyaları kategorisinden sizlere, tüm bankalara ilişkin yeni ihtiyar kampanyalarını ulaştıracağız. Kredi ihtiyarı kampanyaları gerçekten büyük önem taşıyor ve fırsatları beraberinde getiriyor. Çoğu tüketici kampanyalardan haberdar olmadan harcama yapıyor lakin kampanyalardan haberdar olduktan sonra yapacağınız her harcamayla indirimler, akça puanlar ya da farklı ödüller kazanabiliyor olacaksınız.

Maximum, Axess, Bonus, Paraf ve World gibi diğer tüm kredi ihtiyarı kampanyaları takip ederek sizlere anında ulaştırmayı düşünüyoruz. Bir sonraki yazımızda bu kampanyaları Facebook ve Twitter üzerinden takip edebileceğiniz adresleri de sizlere bildireceğiz.

Şimdi zaman kaybetmeden ilk kampanyayı duyuralım, Türk iktisat Bankası’nın yeni şubesiz dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB, Yemeksepeti üzerinden yapacağınız harcamaların %20’sini art ödeyecek. Kampanya 31.07.2015 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. Nasıl olacak diyorsanız, CEPTETEB ihtiyarınızla Yemeksepeti’nden verdiğiniz her sipariş tutarının %20’si 48 saat içinde ihtiyarınıza art yüklenecek. Sipariş verirken, ” Online Kredi yaşlıı” ödeme seçeneğini yeğleme etmeniz gerekiyor. Aylık olarak en fazla 50YYTL’lik iade alabiliyorsunuz. 1 yıl içindeyse maksimum 250 YYTL tutarında iade almanız söz konusu oluyor.

Hem Yemeksepeti’nden sipariş veriyorsanız hem de CEPTETEB kullanıyorsanız işte büyük bir fırsat! Kampanya bitimine kadar 250 YYTL cebinize kalacak, daha ne olsun. Sonraki kampanya bildiriminde görüşmek üzere…


loading...

Yorumunuzu Bırakın