CEMİYETİN FRANSIZ RÜYASI

Fransız moda markası Cacharel, Fransız lisesi Sainte Pulchérie’nin 170. yılını kutladığı, eğitime de destek amaçlı balonun ana sponsorluğunu üstlendi.Kuruluş yıldönümü balosuna modayı ve toplumu destekleyen yaklaşık 500 davetli katıldı.
Okulun mezunlarının, öğretmenlerinin, iş, sana t ve toplum hayatının tanınmış simalarının katıldığı gece 50’ler balo konseptinde gerçekleşti. Gecede Ceyda Düvenci ve Serkan Altunorak’la çekilen bağış filminin ilk gösterimi yapıldı. Ayrıca oda müziği dinletisi, Boğaziçi Caz Korosu’nun performansı, bağış müzayedesi ve gece boyu süren keyifli dans müzikleri eşliğinde davetlilere Fransız Sarayı’nda unutulmaz anlar yaşatıldı. Cacharel, mektep mezunlarını ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın gözü ve İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu ürünleri ile bir araya getirdiği fotoğraflarını da gecede ilk defa sergiledi.

Balo sırasında bağış kampanyasını desteklemek amacı ile gerçekleştirilen müzayadede Cacharel’in 2000’li yılların başında hazırlana n koleksiyonlarındaki bir desenden ilham alınarak geceye özel tasarlana n ve Paris’den gelen “The New Vintage” adlı elbisesi ve özel bir smokini de açık arttırma ile yeni sahiplerini buldu.

balo cacharel Fransız lisesi manşet Sainte Pulchérie Tamer Yılmaz The New Vintage yıldönümü 2016-04-25
loading...

Yorumunuzu Bırakın