CEM ADRİAN 13 NİSAN’DA MOİ SAHNESİ’NDE

CEM ADRİAN 13 NİSAN’DA MOİ SAHNESİ’NDE CEM ADRİAN 13 NİSAN’DA MOİ SAHNESİ’NDE
MOİ Sahne, 13 Nisan Çarşamba günü, ayrımlı ses rengi, ‘bas’tan ‘soprano’ya uzanan 5 oktavlık ses aralığı, kendi besteleri ve söylediği her şarkıda ayrım yaratan yorumuyla, geniş bir hayran kitlesine sahip olan ‘tek kişilik koro’ Cem Adrian’ı ağırlayacak.

Saat 21.00’da başlayacak olan konserde Cem Adrian Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum’ adlı son albümünden ve en yer etmiş şarkılarından oluşan bir performans sergileyecek.

2005 yılında yayınladığı ‘Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım’ adlı ilk albümünden bugüne kadar bir performans sanatçısı olarak, Hayko Cepkin, Şebnem Ferah, Aylin Aslım ve Ayten Alpman gibi pek çok sanatçıyla albümlerinde düet, hayal Kahvesi konserler dizisi başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde verdiği konserler gibi ses getiren çalışmalar yaptı. 2008 yılında, yalnızca piyano kullanılarak hazırlanan Essentials / Seçkiler albümünün ilkini çıkaran Cem Adrian, 2014 yılında Şebnem Ferah ve Sagopa Kajmer ile düetlerinin bulunduğu, tüm şarkıların sözü ve müziğinin kendine ilişkin olduğu’ Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum’ adlı albümünü yayınladı. Bugüne kadar yekûn 10 adet albüm çıkaran sanatçı, 2016’da ‘Seçkiler’ albüm serisinin ikincisini yayınladı.

 

Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım Cem Adrian MOİ Sahne 2016-04-06
loading...

Yorumunuzu Bırakın