Canon’dan yeni aynasız fotoğraf makinesi: PowerShot G9 X Mark II

Canon, yeni aynasız(mirorless) modeli PowerShot G 9X Mark II’yi tanıttı. Saniyede 8.2 karelik süper yüksek hıza sahip G9X Mark II, 3x optik zum ve 28mm geniş açı lensiyle portreler ve güzel manzaralar çekme olanağı sunuyor. Önceki modellerden yüzde 25 daha ufak olan model, 206 gramlık ağırlığı ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.
Canon’dan yeni aynasız fotoğraf makinesi: PowerShot G9 X Mark IICanon’dan yeni aynasız fotoğraf makinesi: PowerShot G9 X Mark II
Canon, PowerShot G serisini, cepte taşınabilecek tasarımlı süper kibar yeni modeli PowerShot G9 X Mark II ile yenilediğini duyurdu. 8,2 kare/sn.’ye kadar süper yüksek sürekli çekim hızları, büyük 1,0 tip 20,1 megapiksel sensör ve Canon’un DIGIC 7 işlemcisine sahip olan yeni fotoğraf makinesi, deklanşöre her bastığınızda derhal faaliyete geçen duygulu bir performans ve göz müşteri sonuçlar sunuyor. 28mm geniş açılı lens DIGIC 7 ve CMOS sensöründen kuvvet meydan Canon PowerShot G9 X Mark II ehemmiyetli ölçüde iyileştirilmiş performans ve yüksek kaliteli sonuçlar sunuyor. Paralel sabitleme işlemi kullanılarak 3,5 duraklı ıslah imkanı sunan çift algılamalı görüntü sabitlemesi, devinim halinde çekim yapmak için hedef ve elleriniz sabit olmasa bile kareyi sabit tutuyor. Bu fotoğraf makinesi, sokak sanatçılarından, önünüze birdenbire çıkan sürpriz hayvanlara kadar spontane anlarda, 8,2 kare/sn.’de sürekli çekim performansını koruyabiliyorsunuz, bu performansa eşlik eden 0,14 saniyelik otomatik odaklanma kapasitesiyle çekime her an amade halde olabilir ve çekim koşullarına ayak uyduran bir fotoğraf makinesine sahip olabilirsiniz. Her şeyin çekimini yapabilmeniz için, PowerShot G9 X Mark II’de 3x optik zum ve 28mm geniş açı lensi yer alıyor Canonun yeni aynasızı: PowerShot G9 X Mark II Aynı vakitte f/2.0 lensi daha fazla fer girişine ruhsat vererek, size düşük ISO yahut yüksek enstantane hızlarını kullanma özgürlüğü ve fonda zarif bir bulanıklık yaratma imkanı tanıyor. Hareketli nesnelerin çekimindeki devinim bulanıklığı için, yeni Otomatik Nötr Yoğunluk (ND) filtresi, perdeye ulaşan ışığı sınırlandırarak aşırı pozlama görülmeden uzun enstantane hızlarını kullanmanızı sağlıyor. PowerShot G9 X Mark II, minimalist bir dizayn ve retro tarzda, kendinden evvelki modellerden %25 daha ufak ve kompakt bir alüminyum gövdeyle geliyor. 206 gram ağırlığa sahip olan bu fotoğraf makinesi cepte rahatça taşınabiliyor.
Canon’dan yeni aynasız fotoğraf makinesi: PowerShot G9 X Mark IICanon’dan yeni aynasız fotoğraf makinesi: PowerShot G9 X Mark II
Wi-Fi ile her vakit bağlı Wi-Fi tuşu vasıtasıyla yegâne bir tuşa dokunarak bağlantı halinde kalabilirsiniz. Dinamik NFC yüzünden internete bağlanabilir ve makinedeki görüntüleri Canon Connect Station da dahil ahenkli uslu cihazlara aktarabilir, fotoğraf ve videolarınızı kolaylıkla paylaşabilir ve depolayabilirsiniz. Yeni Bluetooth uyumluluğu, fotoğraf makinesiyle sürekli bağlantı halinde kalmanız, dolayısıyla fotoğraf makineniz diğer bir yerde olsa bile telefonunuz ya da tabletiniz vasıtasıyla fotoğraflarınızı görebilmeniz ve paylaşabilmeniz manasına geliyor.
loading...

Yorumunuzu Bırakın