Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ?Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ? 

Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ?Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ?  Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ?Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ? 
Canlı bomba nasıl anlaşılır

Canlı bomba nasıl anlaşılır sorusuna yanıt vereceğim çünkü son zamanlarda yaşadığımız olaylar hepimizi derinden etkiledi. Canlı bombalar insan için büyük tehdit oluşturmaktadır. Ankarada canlı bombalar geri arda patladı. Bu yüzden insanları bilinçlendirmek adına bir insanın canlı bomba olup olmadığı nasıl anlaşılır bu soruya yanıt vereceğim.

Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ?Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ?  Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ?Canlı Bomba Nasıl Anlaşılır ? 

İnsanın canlı bomba olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

-> Üzerinde canlı bomba taşıyan insanlar diğer insanlara göre şüpheli hareketlerde bulunabilir. umumilikle üzerinde bomba olan insanlar bu bombaları gizlemek için üzerlerine oldukça geniş giysiler yeğleme edebilir. Hatta kalın bir mont dahi giyebilir. Yaz aylarında gözünüze daha da batacaktır bu tür davranışlar..

-> Üzerinde bomba olduğu için ağırlık sebebi ile duruşu değişebilir, karnında ya da sırtında taşıyor olması insanın duruşunu öne ya da daha arkaya yaslanık olacak şekilde kendini belli eder.

-> Bu tip insanlar başka bir deyişle canlı bomba taşıyan insanlar umumi de hipnoz edilmektedir. Hipnoz edilen insanlar diğer insanlardan farklılık gösterebilir. Onlar için ölüm yaklaştığını bildikleri için gergin ve sinirli davranış sergileyebilirler.

-> Bunun yanında canlı bomba taşıyan insanlar sık sık terleyip, soluk alıp verişleri sıklaşabilir.

-> Canlı bomba taşıyan insanların bakışları yegâne bir noktaya sabit kalıp donuk laşabilir, sonuçta öleceğini düşünmektedir aklında bir çok soru gözleri donuk olabilir…

-> Son olarak kadın canlı bombalara daha çok dikkat edilmeli diye düşünüyorum. Kendilerine gebe süsü vererek canlı bombayı karınlarında taşıyabilirler. Bu tip canlı bombaların karınları aşırı şekilde şiş olabilir.

Bir insanın canlı bomba olup olmadığı nasıl anlaşılır sizin ile paylaşmaya çalıştım. Bu son günlerde yaşadığımız olaylar karşısında çok üzgünüm. Umarım yazıyı başka insanlar da okuyarak bilgilenir.

Ayrıca çevreniz de şüpheli bir canlı bomba olduğunu sezerseniz diğer insanların hayatı için ve kendiniz için derhal POLİSİ arayarak canlı bombadan şüphelendiğinizi bildirebilirsiniz.

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın