Çalışmalarda Devamlılık Nasıl Sağlanır ?

Çalışmalarda Devamlılık Nasıl Sağlanır ?Çalışmalarda Devamlılık Nasıl Sağlanır ?
Çalışmada devamlı olmak

Çalışmalarda devamlılık sağlfakatk oldukça önemlidir. Her işe hızla başlayıp bir anda balonun sönmesi gibi işlerimiz yarım kalabilir. Unutmfakatk gerekiyor ki bir işin genelde başarıya ulaşması için devamlılığın olması gerekiyordur. Devamlı yapılan iş ve düzen sizi başarıya götürecek olan iyi bir anahtardır. Çalışmada devamlılık nasıl sağlanır sorusuna yanıt vermeden önce tam bu mevzu ile alakalı beğendiğim karikatürü paylaşmak istiyorum ;

Çalışmalarda Devamlılık Nasıl Sağlanır ?Çalışmalarda Devamlılık Nasıl Sağlanır ?

Çalışmalarda devamlılık nasıl sağlanır

Karikatürde görüldüğü üzere devamlılık işte bu kadar saklı bir başarıya götürme silahıdır. Siz  yapfakatdım sanırsınız lakin üzerine düşüp devamlı olduğunuz vakit başarıya ulaşma imkanınız mevcut dır.

Çalışmalarda devamlılık getirmek üzere Barış Özcan’ın paylaşmış olduğu “zinciri kırma”  methodu oldukça önem yeryüzü ediyor bizler için.

Nedir bu zinciri kırma methodu ?

Zinciri kırma methodun da devamlılık temel alınır. Her gün çalışmalarına devam edersin. Yaptığın bu çalışmalar için bir “çetele” tutarsın. Takvime attığın her bir çarpı o gün ki çalışmaları temsil etmektedir. Atığınız çarpılar birikerek zincir oluşturur. Koskoca bir zincir olduğu için sizi başarıya götürme ihtimali artar. Her gün az olsun fakat zincir tam olsun mantığı ile yaklaşabilirsiniz.

Yaptığınız çalışmaların kaydetmek için barış özcan’ın paylaşmış olduğu güzel bir PDF mevcut takvim şeklinde. O güzel kaynağı sizinle de paylaşmak istiyorum;

Zinciri Kırma PDF indir

Ayrıca zinciri kırma ile alakalı video izlemek isterseniz Barış Özcan’ın youtube kanalına girerek videoyu bulabilirsiniz.

 

loading...

Yorumunuzu Bırakın