C&A 2016-2017 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU

C&A 2016-2017 güz Kış Koleksiyonu‘nu Amsterdam Westergasfabriek’te tanıttı. “Doğal Elementler” temalı C&A koleksiyonu tanıtıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan ve anne trendleri aktaran C&A Kadın Bölümü Direktörü You Nguyen “güz /Kış için açıkhavadan ilham aldık; sıcacık dokuların, güz renklerinin ve kat kat giyilebilecek rahat kesimlerin yer aldığı bir koleksiyon oluşturduk. Bunun da ötesinde kadınların hangi yaşta, bedende ya da ölçüde olduğuna bakmadan kendilerini her gün iyi hissetmeleri ve iyi görünmeleri için verdiğimiz sözü tuttuk” diye konuştu

Ağustos ayından itibaren satışta

C&A’nın son koleksiyonunda, sıcacık sarıp sarmalayacak, feminen detaylara sahip ,rustik ve organik bir hava taşıyan parçalara yer veriyor. Renklerde ise türbe tonlarının yanı sıra buz tonlu pasteller ve koyu, dramatik görünümlü takılar göze çarpıyor.

Dünyanın en önde gelen organik pamuk perakendecilerinden olan C&A, daha sürdürülebilir malzeme kullanma konusundaki kararlılığını da sürdürüyor. Bu dönem markaya ilişkin tüm kaz tüyü montlar, Responsible Down Standard (Sorumlu Tüy Standardı – RDS) sertifikası taşıyarak C&A’nın hayvan hakları konusundaki hassasiyetini bir adım daha ileri taşıyor.

C&A koleksiyonları her dönem markanın Düsseldorf ve Brüksel’deki merkezlerine yer meydan tasarımcıları tarafından hazırlanır. Yeni dönema ilişkin bu koleksiyon ise Ağustos ayından itibaren 20 Avrupa ülkesinde satışa çıkmış olacak.

2016 koleksiyon 2017 koleksiyon C&A doğal elementler koleksiyon manşet Responsible Down Standard güz kış Westergasfabriek You Nguyen 2016-05-24
loading...

Yorumunuzu Bırakın