Burgan Bank Bonus Card Başvurusu ve İnceleme

Burgan Bank Bonus Card Başvurusu ve İncelemeBurgan Bank Bonus Card Başvurusu ve İnceleme
Burgan Bank Bonus Card Başvuru ve İnceleme

Ülkemizin en çok puan kazandıran kredi yaşlılarından birisi olan Bonus Card, Burgan Bank tarafından da veriliyor. 2008 yılında Eurobank Tekfen hisselerini alarak Türkiye bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan Burgan Bank, bireysel müşterilerine pek çok ayrıcalık sağlıyor.

Bu ayrıcalıkların en önemlisi de kredi yaşlıları arasında oldukça popüler olan Bonus Card özellikleriyle hizmet veriyor olmasıdır. Burgan Bank, dört çeşit kredi yaşlıı veriyor. Bu yaşlılar; Burgan Bonus Klasik, Plus, Premium ve Platinum. Seçimlerinizi aylık yekûn harcama tutarına göre seçebiliyorsunuz. Örneğin, aylık 5000 YTL’lik bir kredi yaşlıı harcaması yapıyorsanız klasik yaşlı seçimi yerine daha üst yaşlılardan birisini seçmeniz sizlere daha fazla puan ve avantaj sağlayacaktır.

Burgan Bank’ın yaşlı çeşitlerine yegâne yegâne bakalım. Burgan Bonus Klasik ile diğer tüm standart kredi yaşlıların sağladığı avantajlardan yararlanabiliyorsunuz ve elbette Bonus puan kazanıyorsunuz. Burgan Bonus Plus, Bonus özelliklerinin tümünü taşıyor lakin daha fazla Bonus kazandırıyor. Burgan Bonus Premium da aynı şekilde puan özellikleri taşıyor ve son 12 ay içerisinde en az 150 YTL tutarında bonus kazanmanız halinde yaşlıınız bir sonraki seviyeye yükseltiliyor.

Burgan Bonus Platinum yaşlı ile vatan içi ve vatan dışı harcamalarınızda kazanabileceğiniz en yüksek puanları kazanıyorsunuz. Burgan Bank Bonus Card başvurusu yaptığınız sırada hangi yaşlı çeşidi almak istediğinizi söylemeniz gerekmektedir.

Burgan Bank Bonus Card Başvuru Bilgileri

Burgan Bank, Bonus Card başvurularını şimdilik almıyor. fakat eğer Burgan Bank müşterisi iseniz web şubesine giriş yaparak başvuru adımlarını tamamlayıp, yaşlıınızın adresinize teslim edilmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun dışında Burgan Bank Bonus Card Başvurusu yapabilmek için bankanın şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru sonucunuzu ise bankanın telefon şubesi aracılığıyla kontrol edebilmeniz mümkün.


loading...

Yorumunuzu Bırakın