BURBERRY İNGİLİZ ORDUSU’DAN İLHAM ALDI

Merakla beklenen Burberry İlkbahar/Yaz 2016 tanıtım kampanyasını moda severlerin beğenisine sunuldu. Kampanyada Burberry’nin ikonikleşmiş Heritage trençkotları ve atkılarından sonra, koleksiyonun yıldızı “The Rucksack” çanta oldu.

Burberry’nin CEO’su ve Kreatif Direktörü Christopher Bailey’nin önderliğinde gerçekleşen kampanyanın tüm fotoğrafları, 14 yıldır Burberry ile başarılı projelere imza fırlatan Mario Testino’nun objektifinden çekildi. İlkbahar/Yaz 2016 döneminda Kate Moss, Naomi Campbell, Elton John ve Rosie Huntington-Whiteley gibi dünyaca ünlü klasik İngiliz starlarına yer veren Burberry aynı vakitte Dylan Brosnan, Ruth & May Bell kardeşler, Misha Hart ve Eliza Fairbanks gibi yükselen yıldızları da kampanyaya dahil etti.

 “ The Rucksack” çantalara yok sattı

İlk kere Eylül ayında klasik ve fonksiyonel parçaların birleştiği “Functionregalia” koleksiyonunda görücüye çıkan “The Rucksack” çanta kampanyanın yıldızı oldu. İngiliz ordusuna ilişkin kıyafetlerden ilham meydan çantanın ön siparişleri çoktan tükenirken, sipariş vermek isteyenlerin yegâne adresi şimdi Burberry’in web sitesi.

burberry Burberry İlkbahar/Yaz 2016 tanıtım kampanyası Burberry’nin CEO’su ve Kreatif Direktörü Christopher Bailey çanta Elton John ve Rosie Huntington-Whiteley İlkbahar/Yaz 2016 dönemi İngiliz ordusu kampanya kate moss manşet Naomi Campbell ön sipariş tanıtım The Rucksack 2015-12-20
loading...

Yorumunuzu Bırakın