BURBERRY’DEN ÇOK KRİTİK BİR KARAR

Burberry, Eylül 2016’dan sonra yılda yalnızca 2 defile gerçekleştireceğini açıkladı.İngiliz marka, kadın ve erkek koleksiyonlarını aynı defilede buluşturacak.
Dünya moda kocai Burberry, moda dünyasında taşları yerinden oynatacak bir karar aldı. Burberry defile ve yeni koleksiyon satış stratejisini değiştiriyor.

Burberry, bu yeni stratejisiyle birlikte her defileden sonra eni koleksiyondaki tüm parçaları web üzerinden ve mağazalarda anında satışa sunacak. Böylece moda severler yeni trend parçaları satın almak için aylarca beklemeyecek.

Burberry Kreatif Direktörü Christopher Bailey, “Yaptığımız bu değişiklikler defilelerimizle yarattığımız deneyim ve insanların onlarla fiziksel temasa geçebildiği an arasında daha yakın bir bağ kurmamızı sağlayacak. Eş zamanlı yayınlardan canlı sosyal medya kampanyalarımıza kadar attığımız bu adımların en sonuncusu bu yaratıcı süreç ve bu süreç, evrilmeye kocaam edecek.” söyledi

BURBERRY’DEN ÇOK KRİTİK BİR KARAR BURBERRY’DEN ÇOK KRİTİK BİR KARAR

burberry Burberry’nin CEO’su ve Kreatif Direktörü Christopher Bailey koca dünya kritik karar manşet moda satış stratejisi 2016-02-06
loading...

Yorumunuzu Bırakın