BUNA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ, OFİS PİYASASINDAKİ SON TREND!

BUNA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ, OFİS PİYASASINDAKİ SON TREND! BUNA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ, OFİS PİYASASINDAKİ SON TREND!
Dönem müsabaka ve maliyetleri kısma dönemi. Peki bu nasıl başarılacak? Türkiye’deki hazır büro sektörünün tecrübeli oyuncusu Plaza Cubes’un paylaştığı rakamlara göre, aylık büro masrafları yüzde dört5 oranında düşürmek mümkün.

AVM’ye erişim, prestijli iş adresi gibi olanakları dahil, dört kişilik A sınıfı bir plaza büroi kiralamanın maliyeti ayda 11 bin liradan 6 bin liraya düşüyor. yazıhane yatırım maliyeti ise gene aynı özelliklere sahip bir büro için 18 bin lira civarındayken, hazır büro konsepti ile sıfırlanıyor. Ayrıca personel yönetimi, operasyonel sıkıntılar, altyapı arızaları gibi konulara baş yormadan, işinize konsantre olmayı mümkün kılıyor.

Plaza Cubes’un ortaklarından Süleyman Çoruh, “Zincirlikuyu’da 100 metrekarelik dört-6 kişilik bir büro tuttuğunuzda, büro giderleriniz ayda vasati 11 bin YTL’ye varıyor. Kira, stopaj, ödenti faturalar, kâtip office boy, temizlik malzemeleri, çay-kahve, sigorta maliyetleri gibi kalemlerin tümü için ayrı ayrı ödeme yapıyorsunuz. Plaza Cubes’ta ise, örneğin Metrocity dört;ş Merkezi gibi bir lokasyonda aylık sabit 6 bin lira vererek bu hizmetlerin hepsine problemsiz şekilde ulaşılabiliyorsunuz” diyor.

yazıhane kurulumu için 18 bin YTL yerine sıfır masraf

Hazır büro hizmetinin şirketlere kurulum aşamasında da büyük avantaj sağladığını söyleyen Çoruh, “Yine Zincirlikuyu örneğindeki gibi bir büroe, büro mobilyalarından klimaya, telefon sisteminden yazıcı ve aydınlatmaya kadar pek çok kalem için vasati 18 bin liralara varan yatırım yapmak gerekiyor. Plaza Cubes’ta ise, sıfır harcama ile bilgisayarını alıp aynı gün çalışmaya başlayabiliyorsunuz” diyor.

Emek ve vakit dan da tasarruf ettiriyor

uzman şekilde yönetilen hazır bürolerde çalışmak, şirketlerin yalnızca nakit değil, vakit ve emekten tasarruf etmesini de sağlıyor. Personel yönetimi, operasyonel sıkıntılar, altyapı arızaları gibi konulara hiç baş yormadan işe konsantre olmak mümkün oluyor. Öte profilden Plaza Cubes’un tümü A sınıfı büro kategorisinde değerlendirilen, prestijli plazalardaki adresleri, ulaşım basitlığı, AVM hizmetlerine erişim gibi avantajlarla bütüncül bir deneyim sunuyor.

1.200 müşterisine hizmet veriyor

Bugün Plaza Cubes’un hazır büro hizmetlerinden çoğunlukla IT, bilişim, danışmanlık işletmeları ile faaliyet ajansları ve girişimcilerin oluşturduğu 1.200’e yakın kişi faydmeydan ıyor.

BUNA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ, OFİS PİYASASINDAKİ SON TREND! BUNA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ, OFİS PİYASASINDAKİ SON TREND!

360 radde hizmet paketi

Plaza Cube’un hazır büro hizmetlerine, mesai saatlerinde telefonların işletme adıyla yanıtlanması, 7 gün 2dört saat binaya erişim ve üst radde de güvenlik, tüm asistanlık, kargo kurye takip kabul ve gönderim işlemlerinin yapılması, teknolojik donanımlar, toplantı odaları, çay-kahve sunumu, büro mobilyaları, iklimlendirme, elektrik, temizlik ve ödenti giderlerinin tümü dahil. Öte profilden ulaşımın basit olduğu prestijli lokasyonları, sosyal etkileşime olanak tanıyarak networking’i güçlendiren keyifli mekanlarıyla büro ortamını optimum kalite standardına çıkarıyor.

Plaza Cubes hakkında:

Plaza Cubes, dört;stanbul’un en prestijli lokasyonlarında yer meydan plazalarda, müşterilerine esnek ve tam vakit lı büro hizmeti vermek üzere 2006 yılında kuruldu. Bugün dört;stanbul ve Ankara’da yekûn 9 lokasyonda hizmet sunan Plaza Cubes, büro meydan larını müessesesel hayatın ihtiyaçlarına göre tasarlayarak, hazır büro ve sanal büro konseptlerini cazip birer çalışma modeli haline getiriyor. “Siz işinizi yönetin, biz büroinizi” sloganı ile, müşterilerinin, uygar ve uzman biçimde yönetilen çalışma ortamlarında, yalnızca işlerine konsantre olmalarını sağlıyor.

maliyet büro Plaza Cubes Süleyman Çoruh 2016-05-1dört
loading...

Yorumunuzu Bırakın