BU İSMİ YAKINDA HERKES EZBERLEYECEK; ELİF BUSE DOĞAN…

BU İSMİ YAKINDA HERKES EZBERLEYECEK; ELİF BUSE DOĞAN… BU İSMİ YAKINDA HERKES EZBERLEYECEK; ELİF BUSE DOĞAN…

Elif buse Doğan adı bu günlerde sizin için çokça şey  ifade etmeyebilir. yalnız bu ad önümüzdeki günlerde mıh gibi kazınacak tüm müzikseverlerin aklına. Özellikle Karadeniz müziğine gönül verenler sevinecek bu habere. Genç kadın türkücü Elif buse Doğan, ilk solo albümü “Bihaber” çalışması ile müzikseverlerin karşısında

“Bihaber” albümünde Anadolu’nun çeşitli yörelerine ilişkin birbirinden güzel türküleri seslendiren Elif buse Doğan, bu kere Karadeniz yöresine ilişkin yeni bir türkü “Gel Sevduğum” ile dikkatleri üzerine çekiyor. Elif buse Doğan’ın kadife sesiyle yüreklerinize işleyeceği “Gel Sevduğum” eserinin sözü, müziği ve aranjesi Aydın Kara’ya ilişkin. Canlı çalınan enstrümanlardan; kemençe ve tulumu Selim Bölükbaşı, akordeonu Yaman Hadi, bas gitarı Emrah Günaydın, akustik davulu Erdinç Şenol, gitarları Metehan Köseoğlu icra etti. Kayıtları Stüdyo Maestro’da yapılan türkünün, mix-masteringi Candar Köker tarafından yapıldı.

BU İSMİ YAKINDA HERKES EZBERLEYECEK; ELİF BUSE DOĞAN… BU İSMİ YAKINDA HERKES EZBERLEYECEK; ELİF BUSE DOĞAN…

“Gel Sevduğum” türküsüne, Trabzon’un eşsiz doğasında Erkan Nas yönetmenliğinde klip çekildi. “Gel Sevduğum’’ klibi ve türküsü, Esen Müzik etiketiyle tüm müzik kanallarında ve dijital müzik servislerinde yayında.

İşte Elif buse Doğan’nın sesinden Gel Sevduğum

albüm Bihaber Elif buse Doğan Gel Sevduğum Karedeniz klip manşet türkü 2016-03-22
loading...

Yorumunuzu Bırakın