Bu Reyting Benim!

Bu Reyting Benim!Bu Reyting Benim!
Bu usul Benim - Fotoğraf: showtv.com.tr

Son zfakatnların en çok konuşulan yarışması Bu usul Benim‘i yazmfakatk olmazdı. Yayınlandığı tüm günlerde Türkiye’nin en çok konuşulan yapımları arasına giren Bu usul Benim, 18.12 Somera rating ile bir defa daha birinciliğini duyuru etmiş.

Dün yayınlanan programda yarışmanın jüri üyelerinden olan Nur Yerlitaş‘ın yarışmacı Özlem Özden‘in ağzını bantla kapatması en çok konuşulan olay olmuş.

Muhtemelen yarışma içerisinde yapılan tartışmalarla seyirci kitlesini her geçen gün artırarak devam eden Bu usul Benim’i izlememek neredeyse elde değil. Bu yarışmanın önlenemez bir yükselişi olduğunu görebiliyorum. Yolda yürürken, sosyal medya hesaplarımı denetim ederken sürekli Bu usul Benim adlı yarışmaya ilişkin bir şeyler duyuyorum, görüyorum.

Yarışmayı hala baştan sona izleyecek fırsat elime geçmedi fakat en kısa zfakatnda baştan sona bir bölüm izlemek istiyorum. Yarışmayı izlememiş olmfakat rağmen yarışmacılar hakkında sağdan soldan öğrendiğim bilgilerin olması ve bazı yarışmacıları da şimdiden tanıyor olmam bana bile ilginç geliyor. Her şeyi geçtim, bu yarışmada ne yapıyorlarsa gerçekten çok iyi gidiyor. Başarılı bir strateji uygulandığı ortada buradan başta yapımcıları, jüriyi ve yarışmacıları kutlama ediyorum. Bu Reytingler Onların!


loading...

Yorumunuzu Bırakın